dr n. med. Małgorzata Mróz

Szczerze nie polecam tej lekarki.Jest niemiła,niedelikatna i nastawiona tylko na szybki zarobek.Na wizycie potraktowała mnie jak intruza,któremu musi poświęcić 15min swojego czasu,za który i tak ja płacę.Wizyty odbywają się co do minuty i pani doktor bezczelnie spogląda na zegarek.Do tego jest bardzo niedelikatna i jest oburzona jak zwróci się jej uwagę,że sprawia ból przy badaniu.NIE POLECAM !!!

Pani Doktor jest osobą godną zaufania i szalenie profesjonalną. Opiekowała się mną podczas ciąży i dziś mam wspaniałego, zdrowego synka. Oczywiście w następnej ciąży również planuję być pod opieką Pani Doktor.

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i wszystko poszło fantastycznie! to jedyna osoba, do której mam pełne zaufanie! Teraz powadzi moją 2 ciąże i polecam Panią Doktor każdej ciężarnej koleżance:) Warto! Nie jest to typ osoby, który siedzi i słodzi, ale jest bardzo kompetentna i zawsze odpowiada na każde pytanie, nawet najbardziej głupie... jestem bardzo zadowolona. POLECAM:)

Pani doktor potraktowala mnie jak przedmiot ,czulam ogromny ból na zwrócenie jej uwagi że sprawia mi ból podczas badania zaczęła na mnie krzyczeć.Chciała podać mi lek który mi szkodzi kiedy jej o tym powiedziałam wypisala mnie ze szpitala do którego trafilam tego samego dnia wieczorem .Dla mnie to nie lekarz tylko *******! Stanowczo odradzam.A tej pani zycze żeby ******* z bólu i trafiła na kogos takiego jak ona

Wszystkim polecam Panią Doktor. Jest bardzo kompetentna, miła, odpowiada na wszystkie zadawane pytania i rozwiewa wątpliwości. Naprawdę dba o swoich pacjentów.

pani dr prowadzila moja bardzo problemowa ciaze, dzieki niej zostalam mama teraz planuje 2 dziecko i rozniez u niej zamierzam prowadzic ciaze

Gorąco polecam Panią Doktor! Od ponad 8 lat jestem pacjentką, co bardzo sobie chwalę i cenię!

Gorąco polecam Panią doktor, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam