dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Nasza ukochana Pani doktor,od 10 lat leczymy całą naszą trójkę tylko u pani doktor.Zawsze znajdzie dla nas czas,mimo oblegania gabinetu.Nic zresztą dziwnego,że oblegana,bo drugiego takiego lekarza nie znajdziecie.Ostatnio diagnozę zapalenia opon u mojej córki rozpoznała przez telefon i kazała szybko jechac do szpitala,gdzie pogotowie odmówiło nam przyjechania.Jednym słowem "złota kobieta"

mam pełne zaufanie jest godna polecenia

mam pełne zaufanie jest godna polecenia

Wspanialy specjalista. Olbrzymia wiedza, ogromne doswiadczenie, intuicja medyczna, cierpliwosc i serce do dzieci. Ogromne zaangazowanie. Doskonala pamiec. Bezplatne konsultacje telefoniczne to norma. Przed jej poznaniem myslalem, ze praca internisty polega na rotacyjnym zapisywaniu trzech antybiotykow. U niej przepisanie jakiegos leku jest wynikiem szczegolowej analizy choroby i rownie szczegolowej analizy ewentualnych skutkow ubocznych danego lekarstwa. Sam chetnie bym sie u niej leczyl.

Sam chetnie bym sie u niej leczyl.

lekarka, której wierzę bezgranicznie (a jestem "trudną" matką - dociekliwą i nie daję kredytu zaufania przed), prowadzi moje dziecko od urodzenia (córka ma teraz 13 lat)i nigdy mnie nie zawiodła, nie podejmuje pochopnie decyzji o stosowaniu antybiotyków, jej zalecenia zawsze się sprawdzały, ma bardzo dobre podejście do dzieci

Bardzo dobry lekarz i człowiek!! Zawsze można na Panią doktor liczyć, nigdy nie zostawia w potrzebie. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie!! To jest lekarz z powołaniem i sercem, a tich to można szukać u nas ze świeczką!! Moim zdaniem tacy lekarze, to ginący gatunek!!

bardzo dobry i kompetentny lekarz .Poświęca każdemu pacjentowi -dziecku tyle czasu ile potrzeba aby zdiagnozować chorobę od a do z .tłumaczy podawanie leków co jest bardzo istotne.

od a do z .tłumaczy podawanie leków co jest bardzo istotne.

najlapszy lekarz na śląsku !!! moją córeczkę z temp 40C oglądało 2 pediatrów w przeciągu 3 dni wlewałam w nia wszystkie leki jakie mi przepisano , poprawy nie było byłam zdruzgotana bo zaden lekarz nie wiedział tak naprawdę co robić , ktos dał mi tel do pani doktor , zadzwoniłam a ona zdiagnozowała TRAFNIE !!!dziecko przez tel. Od dwóch lat chodzimy tylko do niej wspaniały lekarz i człowiek z sercem do pacjenta ,nie przepisuje bezsensownych atybiotyków stara się leczyć zapobiegawczo ,kiedyś w sytuacji kryzysowej nawet w swięta nas przyjęła

Pani Doktor jest po prostu niesamowicie oddana temu co robi. Zawsze można liczyć na konsultacje telefoniczne, uprzejma, wizytę nie zamyka po wyjściu pacjenta z gabinetu tylko potrafi drążyć temat po godzinach. Gdyby wszyscy byli tacy to byłby raj :)

Lekarz znakomity pod każdym względem. Wszechstronny i mimo wielu lat pracy - nadal świeży, mądry, charyzmatyczny!

Zdecydowanie najlepszy pediatra jakiego znamy. Z ludzkim podejściem do dzieci, zawsze chętna do pomocy (nie tylko dzieciom, często pomagała także dorosłym w znalezieniu dobrego lekarza). Chętnie i dokładnie tłumaczy chorobę i metody jej leczenia ale także rozwiewa wiele wątpliowści, które ciągle dręczą matki ;) To lekarz z powołania, nie tylko starający się zarobić na pacjencie - ponowne wizyty czasami bezpłatne, czasami po konsultacji telefonicznej stwierdza, że nie ma potrzeby przyjeżdzać. Pani dokotor jest też zawsze pomocna podczas podróży zagranicznych, gdy udziela nam porady telefonicznie. Gorąco polecam!!!