lek. dent. Małgorzata Narożna-Krajniak

W Poznaniu korzystałam z opieki kilku stomatologów,ale zaden nie spełnił mocih oczekiwań.W koncu trafiłam do Pani Gosi.Jestem mało odporna na ból,zwlaszcza boje sie zastrzyków.A Pani Gosia sprawiła,ze juz nie boje sie chodzic do dentysty.Korzystam z jej opieki od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona.Kiedy tylko cos sie dzieje,dzwonie,zawsze odbiera telefon.Ostatnio bolal mnie bardzo ząb,przyjeła mnie od razu na drugi dzień.Jak coś robi zawsze dokładnie tłumaczy.Z jej opieki korzysta moja rodzina,a moja 6 letnia córka uwielbia chodzic do cioci Gosi.Pozdrawiam. Szpinak

W ostatnich latach bywałem u wielu stomatologów, zarówno na NFZ jak i prywatnie, aż w końcu trafiłm do Pani Małgorzaty. Wrażenie jaki odniosłem było bardzo pozytywne. Jednym zdaniem sprawdziła się. Uważam że wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwością (a jestem osobą bojaźliwą) oraz serdecznością. Na kolejne wizyty udałem się z dziećmi (6 i 9 lat). Pani Małgorzata bardzo szybko zyskała sobobie ich zaufanie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż jest Ona dentystą godną polecenia.

Zdecydowanie nie polecam. Byłam u tej Pani jakiś czas tam i po wyjściu dominowały we mnie negatywne odczucia. Pani Małgorzata robi wrażanie osoby niespokojnej, tochę nieprzewidywalnej, zorientowanej tylko na pieniądze a nie na dobro pacjenta.