lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Dzięki pani dr.Pytko mamy syna o którego staraliśmy się od bardzo długiego czasu.Ela

W drugim miesiącu ciąży pojawiło się plamienie, ostre bóle podbrzusza. Od razu wykonałam telefon do Pani doktor, kiedy jeszcze miała dyżur w gabinecie (godziny ranne). Pani doktor stwierdziła, że teraz mnie nie przyjmie i żebym przyjechała po południu. Dzięki Bogu trafiłam do innego lekarza klinicznego, w zasadzie przez przypadek. Okazało się, po dokładnych badaniach przeprowadzonych w klinice, że przyjmowałam niewłaściwe leki przez Panią doktor. Nie potraktowała mnie właściwie. To była moja pierwsza ciąża, a zostałam odesłana na później. Straciłam zaufanie do Pani doktor i nigdy juz tam nie wróciłam. Pozdrawiam

Wspaniały lekarz polecam wszystkim. Bardzo kompetenty i godny zaufania, wyleczyła już mnie z tylu chorób,źe naprawdę jest godna podziwu.

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pani dr Pytko. Bardzo miła i kompetentna osoba, trafnie zdiagnozowała moje dolegliwości. Polecę tę Panią ginekolog moim koleżankom. Pełen profesjonalizm :)Agnieszka

Polecam, bardzo profesjonalna i rzetelna ginekolog. Ewa

Polecam, bardzo profesjonalna i rzetelna ginekolog.
Ewa

Dr Pytko jest wg mnie jak najbardziej godna polecenia, chodzę do niej od 2 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Sandra

Sandra

Polecam tę panią doktor. Jest bardzo kompetentna, rzetelna, a przy tym sympatyczna, tak więc jak najbardziej godna zaufania. Milena

Milena

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Pytko, jestem jej pacjentką od paru lat. Uprzejma, kompetentna, jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby mnie źle zdiagnozowała. Polecam! Katarzyna

Katarzyna

Bardzo dobra ginekolog, kompetentna, uprzejma, zawsze wykonuje badania w razie potrzeby, polecam! Anna

Anna

Jakbym miała podsumować Panią Małgorzatę w trzech słowach, były by to: zaufanie, profesjonalizm, empatia. Przed Panią Małgorzatą, byłam u pięciu lekarzy- dopiero Pani doktor wzbudziła moje zaufanie i stałam się stałą klientką.

Przed Panią Małgorzatą, byłam u pięciu lekarzy- dopiero Pani doktor wzbudziła moje zaufanie i stałam się stałą klientką.