lekarz Małgorzata Rydzewska

Alergolog dziecięcy

Byłam u niej 15lat temu i może douczyła się już żeby dobrze traktować pacjentów,ale człowiek raczej się nie zmienia.

Powiem krótko,jest super. Chodzę do gabinetu w Gdyni i Rumii, ale wolę Rumię, bo jest większy komfort i jest czas na rozmowę. Bardzo pomogła synkowi, jest coraz lepiej. Polecam !

Lekarka z jednego kaszlnięcia dziecka niemalże diagnozuje chorobę którą wcześniej wykluczyło usg u uznanego w tej dziedzinie lekarza. Półroczny malec nie może mieć infekcji, kataru, ząbkować...nie- rtg i usg w oczach stwierdza, ze to refluks. Ja nie wiem czy NFZ zdaje sobie sprawę z takiego "skarbu" jakim jest dr. Rydzewska...Wchodzi w bezsensowne dyskusje na temat wyboru karmienia ( mleko matki/modyfikowane) Jedyne co potrafi, to dać skierowanie na badania, które kosztują 200 zł za to nie dają gwarancji na powodzenie...zamiast kierować od razu na badania powinna założyć, że pewne alergie są wadami rozwojowymi i zaproponować podanie mleka z którym wcześniej był problem. Traktuje rodziców dzieci protekcjonalnie i jak potencjalnych debili nie mający pojęcia o niczym, którzy przychodzą tylko wyłudzać recepty na mleko... Trafiłam przypadkiem do tej lekarki bo ta do której się rejestrowałam była na urlopie. Osobiście nie polecam.

Bardzo miła Pani doktor, odpowiada na wszelkie pytania, ma świetny kontakt z dzieckiem. I co najważniejsze szuka rozwiązania problemu na wielu płaszczyznach. Podeszła do mojego dziecka nie tylko jako alergolog, ale i jako pediatra. Serdecznie polecam.

Nareszcie mamy alergologa w Rumii. Sympatyczna Pani doktor robi testy alergologiczne. Dostałem leki, po których nie mam duszności i wiecznego kataru. Gorąco polecam.

Gorąco polecam ! Pani dr nie tylko jest wspaniałym alergologiem ale również wnikliwym pediatrą. Uratowała synkowi nerkę, bo skierowała w porę na właściwe badania. Nikt wcześniej o tym nie pomyślał. I na dodatek mały przestać wiecznie chorować i brać antybiotyki. Okazało się , że ma alergię i jest teraz właściwie leczony przez panią dr Rydzewską.

trafilam do dr z dzieckiem cierpiącym na astme i nikt do tej pory nie potrafil nam pomoc, a w szpitalu w redłowie lekarze polecili mi dr Rydzewska,i nareszcie!!!mam zdrowe dziecko!!dziekuje za cierpliwosc i fachowa pomoc!! polecam w 100proc

wspaniały lekarz - trafna diagnoza i bezbłędna terapia. Polecam

wspaniały lekarz - trafna diagnoza i bezbłędna terapia. Polecam

Nie polecam leczyłam u Pni Rydzewskiej mojego syna. Wcześniej byłam u innych alergologów. U Pani Rydzewskiej było fatalnie. Joanna mama Piotrusia

Joanna mama Piotrusia

Byłem u kilku lekarzy różnych specjalizacji (w tym 2 alergologów) i żaden nie był w stanie jednoznacznie stwierdzić czemu mam przewlekły katar i kaszel. Dopiero pani Rydzewska po dość długiej rozmowie w gabinecie przepisała preparat na alergie oraz zaplanowała dla mnie odczulanie. Jeszcze nie jest doskonale ale jest coraz lepiej.