Małgorzata Zierkiewicz

Kardiolog

Doktor Małgorzata Zierkiewicz to mój kardiolog. Bardzo ją cenię. Ma nowoczesną wiedzę i wnikliwie podchodzi do pacjenta. Świetnie tłumaczy co i jak. W gabinecie miło i przyjemnie.

Pani doktor jest dobra w tym corobi, cierpliwa, ma się do niej zaufanie, naprawde to dobry specjalista wiem co mowie inaczej bymnie pisala

Od welu lat lecze sie na serce. Przeszedlem juz przez wielu kardiologów jednak w mojej ocenie dr Małgorzata Zierkiewicz zasluzyla na miano najlepszego kardiologa w okolicy. Rzeczowa, bardzo kompetentna, miła - dobrze że jest !!!

Do Pani doktor Zierkiewicz trafiłem ok. roku temu . Podeszła do moich problemów bardzo kompleksowo i normowała mi bardzo wysokie ciśnienie. Czuję się teraz bardzo dobrze, za co jestem Pani Doktor dozgonnie wdzięczny !!! Skierowałem nawet do niej kumpal z pracy.

Byłam u pani Zierkiewicz kilka dni temu. Przyjęła mnie bez żadnych oporów (bardzo źle się czułam a nie byłam zapisana) . Powiedziała, że przecież trzeba udzielić pomocy. Pani Małgorzata troskliwie się mną zajęła, mimo że słabo się czułam. Wyszłąm z gabinetu dopiero w tedy kiedy pani doktor widziała że już jest lepiej. Jest bardzo dobrym lekarzem

Pani doktor Zierkiewicz cierpliwie wyjaśnia i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Przy badaniu jest delikatna i poczuciem humoru rozluźnia atmosferę. Zdecydowanie polecam:)

Cieszę się ,że w końcu trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. A byłam i chodzę cały czas do Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX. Doktor Małgorzata to wspaniała osoba, jako specjalista, jako człowiek i kobieta. SERDECZNIE POLECAM

Doskonały kardiolog, Pani Zierkiewicz ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, wzbudza zaufanie, w pełni interesuje się chorym. Polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, a ponadto w czasie wizyty jest miła i kulturalna. Prowadziła mnie znakomicie a wszystkie wizyty miło wspominam. Bardzo polecam panią dr Małgorzatę z CDM MEDIX :)) i jednocześnie pragnę jej podziękować za opiekę. !! Marysia

Byłam dopiero na pierwszej wizycie u Pani doktor a moje odczucia są już bardzo pozytywne. Wypytała mnie o wszystko , również o przypadłości w rodzinie. Uważam że jest porządnym lekarzem z powołania. i do takich chcę chodzić