Mamert Milewski

Alergolog

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek w życiu spotkałam. Byłam jednym z najcięższych przypadków AZS w kraju, leczyłam się u miliona specjalistów, wydawałam setki tysięcy złotych na nic. Przez 21 lat mojego życia nikt mi nie pomógł. Do czasu aż dotarłam do Pana Milewskiego. Doktor zaoferował mi pomoc. Teraz po około rocznej terapii jestem zdrowa. W końcu mogę żyć poza szpitalem, bez bólu, bandaży, sterydów. Jeśli mogę coś powiedzieć o Doktorze Milewskim to na pewno to, że jest to wyśmienity lekarz, zdecydowanie godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, który potrafi ...

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek w życiu spotkałam.

Jeśli mogę coś powiedzieć o Doktorze Milewskim to na pewno to, że jest to wyśmienity lekarz, zdecydowanie godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, który potrafi czynić cuda.

Jest jeden warunek. Trzeba chcieć go słuchać.

Dobry specjalista, z duza wiedza i doswiadczeniem. Niestety nie do wszystkich pacjentow ma dobre podejscie, potrafi "olac" chorego, ma swoich "ulubiencow", z ktorymi w kontakcie jest swietny-pocieszy, zazartuje, ale sa tacy, za ktorymi "nie przepada" i to widac, a lekarz nie powinien pokazywac swoich preferencji, traktowac wszystkich tak samo!!! I tu dr. ma u mnie minus!

Bardzo dobry specjalista immunolog mający na celu dobro i zdrowie pacjenta- konkretny,podejmuje trafne decyzje dotyczące leczenia. dzięki odpowiedniej terapii przy RZS, kiedy byłam w ciąży nastąpiła u mnie kolosalna poprawa zdrowia i ostry stan zapalny stawów ustąpił.Utrzymałam ciążę bez powikłań dla przyszłego dziecka, co było dla mnie najważniejsze. To lekarz, któremu naprawdę można i warto zaufać a rezultaty będą zaskakujące. Wdzięczna pacjentka B.

Chciałem polecić P. Milewskiego ponieważ z własnego doświadczenie wiem, że warto. Leczę się u P.Milewskiego już prawie 4 lata na astmę oskrzelową. Aktualnie jeżdżę tylko 2 razy w roku na kontrolę. Od 3.5 roku nie miałem żadnych duszności i nie mam problemów ze śluzówką nosa (ze względu na alergie). Jak bym miał wybrać w Krakowie dobrego Alergologa to bez wahania poszedłbym do P. Milewskiego. Pozdrawiam serdecznie

Leczę się u tego Lekarza od 15 lat jestem bardzo zadowolona. Jest Lekarzem kompetentnym, umiejącym dobrze zdiagnozować nietypowe choroby, uprzejmy, miły. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Witam Trafiłam do lekarza w wieku 17 lat z rozpoznaniem reumatoidalego zapalenia stawów po 2 tygodniowej hospitalizacji przez 5 lat jeździłam do Pana doktora co miesiąc za każdym razem miałam robione badania kontrolne po 5 latach zaprzestałam jeździć poprostu wyzdrowiałam chociaż Pan doktor powiedział że choroba może w każdej chwili wrócić mam juz 28 lat i jak na razie czuje się bardzo dobrze mam 4 letnia córeczkę wspaniałego męża a wszystko dzięki Panu doktorowi ponieważ rokowania na początku były tragiczne bo w wieku 17 lat czekał na mnie wózek inwalidzki. ...

Witam
Trafiłam do lekarza w wieku 17 lat z rozpoznaniem reumatoidalego zapalenia stawów po 2 tygodniowej hospitalizacji przez 5 lat jeździłam do Pana doktora co miesiąc za każdym razem miałam robione badania kontrolne po 5 latach zaprzestałam jeździć poprostu wyzdrowiałam chociaż Pan doktor powiedział że choroba może w każdej chwili wrócić mam juz 28 lat i jak na razie czuje się bardzo dobrze mam 4 letnia córeczkę wspaniałego męża a wszystko dzięki Panu doktorowi ponieważ rokowania na początku były tragiczne bo w wieku 17 lat czekał na mnie wózek inwalidzki. Bardzo polecam Pana Doktora świetny specjalista, uprzejmy i budzący zaufanie lekarz.Polecam i pozdrawiam

Leczę się u doktora od siedmiu lat.Jego uprzejmość jest podyktowana względami finansowymi.Dajesz jest uprzejmy nie dasz to traktuj Cię tak że dać musisz.

Z całego serca polecam wizytę u Doktora! Rozwiał wszystkie moje wątpliwości dotyczące zdrowia mojej córki. Jego wiedza jest interdyscyplinarna, na chrobę "patrzy" w szerszym kontekście niż tylko zdrowie fizyczne.

Bardzo mi pomógł. Choć czasem wydaje się odrobinę zbyt pewny siebie, to jednak polecam z całego serca.

WITAM WSZYSTKICH!!! POZNANIE I BYCIE PACJENTKĄ DR MILEWSKIEGO TO PRAWDZIWY ZASZCZYT I PRZYJEMNOŚĆ .LECZĘ SIE OD 10 LAT I NIE ZAMIENIŁABYM SIĘ NIGDY NA INNEGO LEKARZA ,JEST TO WSPANIAŁY FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE ,POPROSTU WIE JAK LECZYĆ UMIE POMÓC DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ .