lek. dent. Marcin Bogurski

Bardzo dobry lekarz, ma dobry sprzęt. Wizyta nie jest tania, ale wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że mam naprawdę zaleczonego zęba.Świetnie leczy zęby kanałowo- "na ciepło" z użyciem mikroskopu. Poza tym jako nieliczny ze stomatologów ma sprzęt i umiejętności do usuwania pozostawionych przez swoich "kolegów po fachu" narzędzi. Mi usunął z kanału w "dwójce" 16 mm wiertło, o którego istnieniu nie wiedziałem .

Za jednego zęba niedoleczonego zresztą musialam zapłacić prawie 600 zł

Za jednego zęba niedoleczonego zresztą musialam zapłacić prawie 600 zł

fakt faktem zawsze sie spieszy i nigdy nie ma terminow, ale jak raz zeba wyleczyl to nie mam problemow do dzis.

Jestem zachwycona profesjonalizmem dr Bogurskiego oraz sposobem podejścia do pacjenta, jego stosunkiem do zawodu i tego, że widzi w pacjencie człowieka, a nie jedynie kliniczny przypadek. Przyjechałam na wakacje tylko na 2 tygodnie do Polski do mojego rodzinnego miasta. Bardzo zależało mi aby znalezć dobrego stomatologa. I na szczescie znalazłam :):):):):):):) Mimo, że doktor nie miał wolnego czasu na wizyty, bardzo serdecznie mnie przywitał i ,,stanął na rzęsach,, aby wyleczyć moje zęby w tak krotkim czasie. Odbudowana przez doktora górna jedynka wyglada doskonale.Pozostałe leczenie innych zębów przebiegało sprawnie i bezboleśnie. ...

Mimo, że doktor nie miał wolnego czasu na wizyty, bardzo serdecznie mnie przywitał i ,,stanął na rzęsach,, aby wyleczyć moje zęby w tak krotkim czasie. Odbudowana przez doktora górna jedynka wyglada doskonale.Pozostałe leczenie innych zębów przebiegało sprawnie i bezboleśnie. Doktor w swoim gabinecie ma bardzo wysokiej klasy sprzet dentystyczny dzieki czemu leczenie odbywa sie w ten wlasnie sposob. Pozostanę pod stałą kontrolą u dr Bogurskiego jako dzielna pacjentka która wczesniej panicznie bała sie dentysty:)
Zdecydowanie wszystkim polecam dr Marcina Bogurskiego!!!

Niestety lekarz spieszy się bardzo i nie ma czasu na leczenie. Leczy hurtowo szybko na dodatek ma opryskliwą panią pomoc. O ile jego Ojciec był dobrym lekarzem o tyle syn nie udał się. Jak ząb boli - to wg niego nic się nie dzieje, ewentualnie wkłada opatrunek na 15 dni bo przez tyle dni nie ma czasu na wizytę.

U mnie bylo sporo problemów, ale ze wszystkimi Pan Doktor sobie swietnie poradzil. Teraz nie tylko mam zdrowe (tzn wyleczone) zeby ale i ladny usmiech :-). No i nie boje sie wizyt! A kiedys panikowalam na fotelu przy zastrzyku znieczulajacym... Polecam.

Dla mnie to super lekarz. Miły, sympatyczny, znajdzie czas, choć go teoretycznie nie ma. Jak mam iść do dentysty, wolę do niego. Przyjmą miło i naprawdę pomogą. A telewizor akurat jest świetnym rozwiązaniem. Przynajmniej nie siedzi się jak kukła.

Dziwi się Pani, że złe opinie o p. Bogurskim piszą osoby anonimowe. Sama Pani takie złe opinie o innych lekarzach, też pisze anonimowo!!!! Dlaczego ???

Faktycznie lekarz chciały trzymać dwie sroki za ogon. Po długim oczekiwaniu na wizytę robi przegląd i następna wizyta. Wieczne poślizgi i ciagła lansowanie siebie i swojego samochodu. Żenada!!!

witam, muszę napisać. Lekarz postawił złą diagnozę, mimo posiadanego zdjęcia rentgenowskiego. Uznał, że ząb wymaga zwykłego przeleczenia - czytaj plomba. Po miesiącu chodzenia z bólem uznał, że nic mi nie jest i że to ok. Kiedy ból był już nie do wytrzymania skorzystałam z usług innego dentysty. Diagnoza: pilne leczenie kanałowe, ale najpierw zatrucie zęba. Lekarz powiedziała że przyszłam w ostatnim momencie. Ile cierpienia i bólu - tego nie powiem. Strata pieniędzy i zdrowia. Do tego przyznaje że lekarz Bogurski wiecznie się spieszy, w jego gabinecie panuje hałas: telewizor nad uchem, telefony i ciągłe nadawanie doktora. wychodzi się od niego z bólem głowy. Nie polecam zdecydowanie. I do tego higiena narzędzi - w szczególności wierteł i urządzenia z którego "leci" powietrze, pozostawia wiele do życzenia.