lekarz Marcin Gralewski

Super lekarz profesjonalne oraz empatyczne podejscie do pacjenta z napadem lęku lekarz godny polecenia!

Na Pana doktora trafiliśmy już drugi raz i znowu wspaniale dobrane leki dla córki,szybciutko jej przeszło,do tego bardzo miły,wszystko wytłumaczy.Dziękujemy i polecamy.

BARDZO POZYTYWNIE OCENIAM PANA DOKTORA BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OKAZAŁĄ POMOC POLECAM KAŻDEMU TAKIEGO DOKTORA

Jestem zaskoczona ze tacy lekarze istnieją naprawdę. Oglądałam takich w "Na dobre i na złe", az tu nagle, w trakcie nocnej opieki Pan Doktor przyjął moją córkę. Cudowne podejście do dziecka, komunikatywność, kultura, grzeczność, mogłabym wychwalać bez końca. Poświęcił nam czas, postawił diagnozę, wszystko wytłumaczył. Serce rośnie. Życzyłbym sobie i wszystkim, aby tylko takich ludzi, lekarzy spotykali na swojej drodze.

Geniusz diagnozy, kompetencja godna podziwu (nie tylko dorośli, ale i dzieci), nie mam porównania, chyba że z fikcyjnymi geniuszami w filmach. Żałuję, że nie ma możliwości na stałe być pod jego opieką

Pan doktor jest naprawdę lekarzem z powołania i to przez wielkie L. Przez 5 dni w tych trudnych czasach odsyłano mnie telefonicznie od poradni do poradni. Dopiero jak miałam duszności trafiłam na pomoc świąteczna do Pana doktora. On jedyny nie bał się mnie zbadać. Dał zastrzyk który natychmiast pomógł oddychać, dobrał prawidłowe leczenie. Wszystko cierpliwie i dostępnie wytłumaczył. Gorąco polecam.

Znakomity lekarz, znakomity człowiek. Dziękuję za otrzymaną pomoc. Zadane leczenie zadziałało natychmiast. Serdecznie polecam.

Bardzo pozytywnie oceniam Pana Doktora, jest człowiekiem niezmiernie przychylnym, rzeczowym i kompetentnym.

ja i mój trzy letni syn otrzymaliśmy profesjonalną pomoc, co niestety jest rzadkością! Lekarz godny polecenia.