lekarz Marcin Jarek

Wvobrażcie sobie, wolna sobota ja zdychająca. Znalazłam Pana doktora w internecie. Ma pierwsze miejsce wśród pacjentów których leczył ale nie tylko więc dzwomię ale z dużą niepewnością bo młoda byłam ale 40 lat temu. Nie ukrywam, że wcześniej dzwoniłam do lekarzy z polecenia ale każdy mnie spławił chociaż gęgałam gorzej niż kaczor Donald. Natomiast Pan doktór przyjeczał o czasie {inteligentni zrozumieją} z miłym kojącym uśmiechem, także od razu zrobiło mi się lepiej. Ale najważniejsze że mnie wyleczył. Z zamkniętymi oczami polecam Pana doktora wszystkim którym potrzebna jest pomoc lekarska.

Nawet w sytuacji zmagań w z góry przegranym pojedynku z ciężką chorobą nowotworową umie u chorego wyzwolić chęć do walki, wzmocnić psychicznie - a to najważniejsza rzecz jaką w tej sytuacji lekarz może zrobić dla pacjenta. Od kilku lat opiekuje się moim mężem. Wanda R.

Wanda R.

Przychylny i miły specjalista. Nie zwleka z podejmowaniem trudnych decyzji. Nie unika skomlikowanych przypadków. Fachowiec, któremu można bez obawy powierzyć swoje zdrowie.

Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Niestety nie ma wielu takich lekarzy, a szkoda....

Dr Jarek opiekował się kiedyś moją babcią w szpitalu. Wyleczył ją z ciężkiego zapalenia płuc. Pomimo dużej ilości obowiązków zawsze potrafił znaleźć czas dla pacjenta i jego rodziny i wszystko dokładnie wytłumaczyć. Zawsze był pogodny, miły i dobrze zorientowany.

Faktycznie super gość jako lekarz i jako człowiek. Wzorowo prowadzi moją podagrę. 100% polecam.

Prowadzi moją cukrzycę od wielu lat. Ponadprzeciętny lekarz. Wzorowe podejście do pacjenta. Szeroka wiedza. Specjalista godny polecenia!!!

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Dokładny i profesjonalny. Patrzy na pacjenta jak na człowieka przede wszystkim. Wysoko oceniam jego kwalifikacje i chęć pomocy. To dobry lekarz.

To dobry lekarz.

Doskonały specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cierpliwy. Życzliwie i partnersko nastawiony do pacjenta. Nie zdziera kasy.

Lekarz godny polecenia. Dokładny do bólu w diagnostyce, niczego nie pominie. Dzięki jego skrupulatności udało się wykryć u mnie raka żołądka w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Jestem po doszczętnej operacji i mam nadzieję, że będzie ok. Gorąco polecam.