dr n. med. Marcin Kowalski

Traumatolog, Ortopeda

"Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu - w szczególności chirurgii stawu kolanowego, leczenia zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.
Posiada ...

Posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegów protezowania stawu kolanowego.
Związany z Kliniką i Katedrą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dodatkowe umiejętności: Kursy urazowe AO"

jako osoba słabowidząca jestem zachwycona podejściem pana doktora. jest bardzo sympatyczny, uprzejmy, serdeczny. fachowiec o doskonalych kwalifikacjach.

Super uprzejmy, komunikatywny, przyjacielski. Fachowość na 10.

Super uprzejmy, komunikatywny, przyjacielski. Fachowość na 10.

pierwsza wizyta i szok. pierwszy raz spotkałem na swej drodze tak uprzejmego, kompetentnego doktora. wspaniała robota panie doktorze, tak trzymać.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony. Polecam. Marek Rogiński

Bardzo miły i kulturalny. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentem i wzbudza jego zaufanie. W moim przypadku (bardzo szczególnym zresztą) sam nie chciał podejmować decyzji więc skonsultował się przedstawiając mój problem na odprawie innym lekarzom i profesorom za co jestem bardzo wdzięczny. mam nadzieje, ze zaplanowana operacja przyniesie pożądany skutek.

Bardzo miło i sympatycznie podszedł do sprawy, wytłumaczył problem. :)

Bardzo miło i sympatycznie podszedł do sprawy, wytłumaczył problem. :)

Bardzo dobre podejście pana doktora do pacjenta. każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Miły i kulturalny