lekarz Marcin Maciejewski

Super lekarz!!!!!!! Uprzejmy, cierpliwy, konkretny,zawsze uśmiechnięty. Szkoda, że doktorki w naszym szpitalu nie biorą z niego przykładu.

Lekarz godny polecenia, sumienny , rzetelny, cierpliwy , z szacunkiem odnosi się do pacjentów.W dzisiejszych czasach trudno o takiego lekarza.Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moją ciąże. Zawsze dostępny. Podczas wizyty jasno tłumaczy. Na wizytę długo się czeka ponieważ dr poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Wśród lekarzy, do których chodziłam zdecydowanie najlepszy. Przed ciążą także trafiłam z problemami i otrzymałam szybko pomoc.

Profesjonalista, jakich w Polsce mało, oddany swojej pracy. Fakt, na wizytę trzeba dość długo czekać, przez to, że w wyjątkowych przypadkach przyjmuje "między" pacjentkami już zapisanymi - stąd opóźnienia. Poza tym, jak już się jest w gabinecie, to on sam się nie spieszy. Wszystko - ze spokojem. Z cierpliwością wysłuchuje pytań i stara się rzetelnie na nie odpowiadać. Tłumaczy sposoby leczenia, właściwości leków, wyjaśnia zawiłe pojęcia medyczne - choroby i ich przyczyny itd. Polecam!

Bardzo dobry lekarz bardzo mi pomógł. Zdecydowanie polecam, na pewno zostanie moim lekarzem ginekologiem.

Pan doktor jest wspaniałym specjalistą jak i człowiekiem. Jestem w ciąży, z każdym niepokojącym objawem mogę dzwonić- jak nie odbierze to ZAWSZE oddzwania.Jest kompetentny i uprzejmy. Nie jeden konował z wieloletnim stażem może się schować przy doktorze Maciejewskim.

Pan doktor nie tylko jest wspaniałym fachowcem ale i bardzo dobrym człowiekiem. Myślę, że miałam dużo szczęścia że trafiłam do niego.Skierował mnie na operację i wszystko dokładnie wytłumaczył. Gdy miałam problemy oddzwaniał jeśli nie mógł odebrać telefonu. SZKODA TYLKO ŻE JUŻ NIE PRACUJE W OSTROWSKIM SZPITALU. Jest prawdziwym lekarzem z powołaniem. Jestem starszą osobą i poprzednio nie spotkałam takiego dobrego lekarza, uratował mi życie za co jestem mu bardzo wdzięczna.

świetny lekarz i kapitalny człowiek. Byłam w pozytywnym szoku kiedy przepraszał mnie, że nie odebrał telefonu, bo był zajęty. Lekarz o wysokich kompetencjach, bezbłędnie skierował mnie na operację,a co najważniejsze właściwie naprowadził mnie na odpowiedni szpital

Co tu dużo mówić po prostu SUPER SUPER SUPER!!!!

Co tu dużo mówić po prostu SUPER SUPER SUPER!!!!

prawdziwy lekarz z powołania. Fakt faktem trudno się do niego dostać, ale to świadczy o ilości kobiet które odbarzyły go zaufaniem a co za tym idzie, o tym jak dobrym jest lekarzem. Bardzo polecam ! :)