Chodziłem w dzieciństwie przez wiele lat na terapię do tego pana, lecz poza miłą pogadanką w ogóle mi nie pomógł, nawet nie byłem w stanie się w pełni przed nim otworzyć, a chyba o to chodzi w terapii. Ponadto, gdy wystawiłem mu tego typu opinię w serwisie Znanylekarz, to pan Maciejski dodał pod nią swoją odpowiedź, widoczną dla wszystkich (opinia nie była anonimowa), w której zawarł szczegóły mojej terapii. Trochę to było bezczelne. Nie polecam tego lekarza.

W pewnym momencie terapii miałem wrażenie że kręcimy sie w kółko ale ostatecznie efekt jest dobry. Polecam.

Dziękuję za pomoc, nie poytrafie zbyt dużo pisać bo nie jestem wylewna ale jak się trochę pochodzi to pomoga

Widać że ma duże doświadczenie i wiedze. Nie unika trudnych pytań, tłumaczy po co należy coś robić, czemu sie należy konfrontować z lękiem.

Miałam problem w relacji z mężem, ale w zasadzie to był mój problem seksuologiczny. W okolicy trudno znaleźć seksuologa-psychoterapeutę, który cieszy się dobrą opinią. Wyczytaleam wiec najpierw w internecie że terapia poznawczo-behawioralna jest często stosowana w problemach seksualnych wywoływanych przez psychikę. Trudno mi było o tym mówić z mężczyzną ale się opłacało bo problemu już nie ma i nawet sie smieje że mógł być, no i mój mąż też jest zadowolony :)

Długo żyłem w przekonaniu że każdy ma swoje problemy, po kilku sesjach wiem że można się zmieniać.

Dodał nam bardzo dużo entuzjzmu w trakcie jednej wizyty

Dodał nam bardzo dużo entuzjzmu w trakcie jednej wizyty

Dostałam konkretną poradę. Nie ma się co wstydzić że się ma problem.

Dostałam konkretną poradę. Nie ma się co wstydzić że się ma problem.

dzięki tej terapii udało mi się zaczć wychodzić do ludzi, stałam się brdziej otwarta i nie myśle już tak pesymistycznie jak wcześniej

Dotałam konkretne wskazówki co do postępowania z dzieckiem, które jak na razie dają dość dobre rezultaty