lekarz Marcin Misiek

Pan doktor Misiek jest świetnym lekarzem. Lubię do Niego przychodzić, mimo iż wczesniej wizyta u ginekologa była dla mnie koszmarem... to dr.Misiek to zmienił :). Jest bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi poprawic humor :). Nie zgadzam się ze liczy tylko na kase - ode mnie za pierwszą wizytę z USG wziął 100 zł, za każdą następną już tylko 50 zł. Ponadto zna się na rzeczy i proponuje różne mozliwości leczenia, takie jakie odpowiadają pacjentce. Jest tylko jeden minus - ma mało czasu, dlatego niezbyt dokładnie wszystko tłumaczy. Ale można pytać ;). POLECAM ! :)

Dr Marcin Misiek to doskonały specjalista. Gorąco polecam Doktora wszystkim pacjentkom z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ja zanim trafiłam do gabinetu Doktora odwiedziłam kilka innych. Wszędzie słyszałam, że muszą usunąć mi jajniki i macicę, bo przy mięśniakach tak się postępuje. Dr Misiek laparoskopowo usunął mi samego mięśniaka. Jestem pięć tygodni po operacji, czuję się świetnie i wszystkim kobietom z podobnymi problemami polecam konsultację u Doktora. Jest to naprawdę świetny fachowiec i warto mu zaufać.

Świetny lekarz polecam,miły,sympatyczny zawsze uśmiechnięty i skuteczny kinga

Świetny lekarz polecam,miły,sympatyczny zawsze uśmiechnięty i skuteczny kinga

To lekarz naprawdę z powołania. Trafiłam do niego przez namowę znajomych.Wszystko odbyło się bardzo szybko. Na blok operacyjny dojechałam bez zawału serca tylko dzięki jego poczuciu humoru i zainteresowania-wystarczyły tylko 2 zdania. Mimo, że guz jajnika okazał się większy- 15 cm niż na usg to laparoskopię przeprowadził naprawdę fachowo - jeden mały ruch i zapalenie otrzewnej. Po operacji tez wykazał zainteresowanie i ogromne poczucie humoru, co sprawiło że szybciej dochodziłam do siebie. Jedyny wielki minus to ten, że właściwie prawie nigdy nie można z nim porozmawiać- wiecznie zajęty, robi kilka ...

Jedyny wielki minus to ten, że właściwie prawie nigdy nie można z nim porozmawiać- wiecznie zajęty, robi kilka spraw naraz i wszystko odbywa się w biegu. Trzeba robić kilka podejść w szpitalu, żeby zadać chociaż parę najważniejszych pytań, albo iść do gabinetu prywatnego gdzie terminy są bardzo odlegle.
Po prostu doktor przemieszcza się z prędkością światła.

To mój ulubiony lekarz. Zanim poleciła mi go znajoma chodziłam do ginekologa jak "na skazanie". Teraz chętnie chodzę na wizyty, bo wiem, że zostanę potraktowana profesjonalnie. Gabinet jest bardzo nowoczesny i przytulny. Zawsze mam robione wszystkie badania, dzięki czemu mogę spać spokojnie. Co ważne, doktor Misiek jest bardzo delikatny.

SUPER CZŁOWIEK. TO, ŻE SIĘ CZEKA TO NIC. ZAWSZE WSZYSTKICH PRZYJMIE. BYŁAM KILKA RAZY W SZPITALU. NAPRAWDE ZARĄBISTY CZŁOWIEK. POLECAM........... BARDZO BYM CHCIAŁA ABY KAZDY LEKARZ BYŁ TAKI. BUZIAK ;)

nie dosyc ze czeka sie na wizyte 2 i nawet 3 godziny (pomimo wczesniejszego umowienia na konkretna godzine), to do tego wizyta jest bardzo krotka i malo rzeczowa. Lekarz nie ma czasu,albo i checi na tlumaczenie i wyjasnianie pacjentce jej schorzenia. Mam wrazenie ze ten niegdys swietny lekarz,popadl niestety w straszna rutyne (no i kasa,kasa,kasa!)! A szkoda,bo kiedys byl naprawde znakomitym lekarzem!

POLECIŁAM JUŻ 7-U OSOBĄ I MOJA CÓRKA TEZ CHODZI JEST OK

POLECIŁAM JUŻ 7-U OSOBĄ I MOJA CÓRKA TEZ CHODZI JEST OK

Pełen profezjonalizm. Zawsze miły i uśmiechnięty.

Pełen profezjonalizm. Zawsze miły i uśmiechnięty.

Przemiły i naprawde kompetentny lekarz, zna sie na rzeczy. Jedyny w Kielcach któremu ufam. Fakt, że wizyty są zazwyczaj opóźnione, ale to dlatego, że każdy problem dokładnie rozpatruje. Pacjentka