lek. dent. Marcin Suwalski

Miałam przyjemność usuwania 4 zębów przez Pana Suwalskiego i nie miałam żadnych do niego zastrzeżeń. Usuwanie przebiegło sprawnie, bez żadnych komplikacji. Jednak jak poszłam wyleczyć zęba nie sądziłam, że tak źle będę to wspominać. Nie miałam jeszcze tak leczonego zęba. Chyba najgrubszym dłutem. Niestety ta wizyta zakończyła się u mnie pierwszą w życiu angina. Ząb bolał mnie kilka dni po leczeniu, pewnie rozmnazaly się tam bakterie paciorkowca. Po tygodniu leczenia anginy ból zęba ustąpił.

Lekarz naprawdę godny polecenia - wiedza, doświadczenie, pewna ręka, miłe obejście. Rwał mi 2 ósemki i wykonał zabiegi niemal bezboleśnie. Wszystko wytłumaczy, opowie, zaleci. Dobry fachowiec!

Bylam u Pana doktora niecaly miesiac poniewaz mialam problem z zebem na samym przodzie z jedynka. Jakis czas temu poczulam ze lekko sie ulamal jednak Pan doktor bedac u niego stwierdzil ze wszystko w porzadku, malo tego byl bardzo nie uprzejmy i widac bylo ze chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc a to wszystko dlatego ze przede mna byla pacjentka ktora miala problem z zebami robionymi jakis czas temu wlasnie przez Pana doktora czyli z reklamacja. Juz wtedy obiecalam sobie ze wiecej nie odwiedze tego miejsca poprzez podejcie jakie mial Pan doktor do pacjetki czyli do mnie malo tego czulam sie jakby ktos robil ze mnie idiotke i dal do zrozumienia ze jestem przewrazliwiona. Teraz po miesiacu czasu ulamal sie juz do polowy a ja musze tak chodzic nie majac polowy jedynki czekajac na wizyte u mam nadzieje bardziej kompetentnego lekarza. Najgorszy lekarz jakiego spotkalam !! Uwazajcie na niego !

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia. Dokładny, cierpliwy i przede wszystkim zna sie na tym, co robi. Ciesze się, że trafiłam własnie do p. Marcina Suwalskiego. Naprawde polecam. Dodatkowo jeszcze bardzoo przystojny! :) Paulina

Miałam okazję poznać umiejętności Pana Suwalskiego podczas wizyty stomatologicznej dotyczącej usunięcia zęba mądrości. Wcześniej usuwałam pierwszą ósemkę u innego stomatologa i miałam traumatyczne przeżycia. Tym razem absolutnie nic mnie nie bolało i choć podczas zabiegu podobno były jakieś komplikacje, to nawet o nich nie wiedziałam i wszystko zakończyło się bezboleśnie i z sukcesem. Zarówno w trakcie wizyty, jak i w okresie rekonwalescencji Pan Marcin dopytywał o mój aktualny stan psychiczny, samopoczucie i nawet osobiście dzwonił by sprawdzić czy wszystko w porządku. Jestem pod wrażeniem opieki lekarskiej i polecam tego stomatologa z czystym sumieniem.
Iwona