Marcin Szylko

Bardzo miły, fachowy i nie drogi dentysta

Bardzo miły, fachowy i nie drogi dentysta

Wspaniały, doskonały, pełen empatii, cierpliwości (co rzadkie u lekarzy...) rewelacyjny stomatolog! LECZY BEZ BÓLU! Chapeau bas, panie Marcinie!!! ;) Wdzięczna pacjentka - Iwona Sławińska

Chapeau bas, panie Marcinie!!! ;)
Wdzięczna pacjentka - Iwona Sławińska

Marcel jest dobrym fachowcem i jest bardzo dokładny w tym co robi.To człowiek , który urodził się , aby być lekarzem -stomatolog z powołania.Dzięki niemu można się przestać bać dentystów.Wielkie dzięki Ci za to Marcinie!!!

Marcin jest bardzo dobrym specjalista .Marcinku robisz te zabki calym serduszkiem.Pozdrowienia z Holandii

rewelacyjny człowiek!!REWELACYJNY DENTYSTA!! polecam Go każdemu - zwłaszcza tym którzy do tej pory bali się dentystów..On wam pomoże o koażdej porze dnia i nocy!

Marcin Szylko jest stomatologiem godnym polecenia. Jest kompetentnym fachowcem, solidnym i dokładnym. Tłumaczy i opisuje przebieg zabiegu, żetelnie doradza. Ja już od 3 lat korzystam z jego usług i jestem w pełni zadowolony. Leczy on również małe dzieci, a jak wiadomo to pacjenci wymagający szczególnego traktowania. (Jego nowy adres to ul. Kopernika w Jeleniej Górze).

Od wielu wizyt jestem szczerze przekonana do tej osoby, nigdy nie stara się traktować pacjentów "hurtowo", zawsze stara się być miły i kompetentny, tak wielkodusznego lekarza nie spotkałam jeszcze nigdy w życiu

Od lat leczę się u tego lekarza. Ma wspaniałe podejście do człowieka, zarówno dzieci jak i dorosłych. Mimo tego, że nie biorę znieczulenia(nie lubię igieł) praktycznie nic nie boli. Rozmawia, rozluźnia, tłumaczy co jest robione, kiedy może zaboleć i jak to działa. Robi na spokojnie, robi krótkie przerwy na "odpoczynek" pacjenta. Jest jedynym dentystą, którego nie boi się moja mama ;) Naprawdę serdecznie polecam!

Naprawdę serdecznie polecam!