lek. med. Marcin Zająclek. med. Marcin Zając - zdjęcie profilowe

lek. med. Marcin Zając

Chirurg ogólny, Onkolog

Asystent Oddziału Chirurgii Onkologicznej COZL im. Jana z Dukli w Lublinie.

Asystent Oddziału Chirurgii Onkologicznej COZL im. Jana z Dukli w Lublinie.

Specjalista chirurgii onkologicznej zajmujący się w szczególności diagnostyką i leczeniem chirurgicznym łagodnych oraz
nowotworowych chorób piersi, tarczycy, nowotworów skóry i operacjami w zakresie układu chłonnego.

Wykonuje pełen zakres leczenia raka piersi włącznie z operacjami rekonstrukcyjnymi jednoczasowymi i po mastektomii.

Świetny lekarz: konkretny, fachowy, komunikatywny i z błyskotliwym (czasem mocnym) humorem - to wszystko pozwoliło mi odsunąć czarne myśli i skupić się na leczeniu tu i teraz. Odebrałam go też jako fajnego człowieka, którego intencje to nieco nas chorych zdystansować, zmobilizować do działania i trochę rozweselić w niewesołej sytuacji. Na pewno psychicznie dużo mi pomogło, że trafiłam (a właściwie wybrałam ;)) jego. Każdemu będę polecać doktora Zająca. P. S. Pozdrawiam Panie Doktorze. :)

P. S. Pozdrawiam Panie Doktorze. :)

Byłam pacjentką p.doktora Zająca zarówno w szpitalu jak również w przychodni i bardzo cenię jego zaangażowanie zarówno przed operacją jak również po operacji oraz za podejście do pacjenta w przychodni.Zycze panu doktorowi dalszych sukcesów w pracy i pozdrawiam.

Nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim lekarzem. Nie wiem jak można tak traktować pacjentów, zero empatii, zero kultury. Zabieg pobrania wycinka węzła chłonnego przeprowadził bez jakiegokolwiek znieczulenia. Ból ogromny. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Nigdy nie spotkałam tak niemiłego, aroganckiego i lekceważącego lekarza. Omijać szerokim łukiem! Nie wierzylam zlym opinion w interecie ale niestety sie potwierdzilo. Nie wiem jak mozna tak potraktowac juz nawet nie pacjenta, ale czlowieka.

Nie mam ochoty nigdy więcej spotkać pana doktora. Pacjenta traktuje przedmiotowo, widzi przypadek nie człowieka, zero empatii. O kulturze już nie wspomnę. Zmiana opatrunku - jak wyglądała - w jednej ręce telefon, drugą ręką zrywanie, podkreślę zrywanie opatrunku pooperacyjnego, oczywiście rana zaczęła krwawić, kiedy próbowałam przytrzymać skórę aby mniej bolało - reakcja pana doktora - niech pani zabierze te ręce. Wizyta w przychodni pooperacyjna - ściąganie płynu powstałego po operacji - w jednej ręce telefon i prowadzenie rozmowy drugą wkłuwanie igły, wypełnienie jednej strzykawki, drugiej strzykawki, pan doktor cały czas rozmawia, cały czas ma kontakt z telefonem pełnym bakterii. Gdy już skończył rozmawiać, krótka rozmowa, pod pachą mam zgrubienie, które nie mija i o którym poinformowałam, nawet nie dotkną, aby obejrzeć, zostałam poinformowana, że tam jest wszystko w porządku. Żałuję, że ne skonsultowałam się z innym lekarzem, może nawet wybrałabym inne rozwiązanie niż zostało mi zaproponowane.

Dziwne, że panowie pacjenci oceniają Pana dr. Zająca tak surowo..., a kobiety tak pozytywnie...? Czyżby przez zwykłą zazdrość, że inny mężczyzna - lekarz potrafi łączyć w sobie i fachowość i poczucie humoru i troskę o pacjenta? Jestem kobietą, pacjentką Pana dr. M. Zająca i może to zabrzmi dziwnie, ale leczenie, operacje, kontrolne wizyty, itp. nie były dla m,nie stresem, w dużej mierze z uwagi na osobowość p. doktora. Życzę Mu życzliwych i uczciwie oceniających Jego pracę i służbę pacjentów.

Podejście do pacjenta oraz jego choroby w sposób lekceważący w dzisiejszych czasach jest nie na miejscu. Już nic nie mówiąc o zwykłym szacunku do człowieka bo nawet tego panu doktorowi brakuje.

Jestem wdzięczna losowi, że skierował mnie do tego lekarza. Jest super lekarzem a jednocześnie przyjaznym człowiekiem. Bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta. Pomimo tylu chorych, z którymi ma do czynienia prawie wszystkich pamięta.

Jestem pacjentką P.dr.M.Zająca-jest bardzo dobrym lekarzem,ma indywidualne podejście do pacjenta. Miły sympatyczny,serdeczny,troskliwy podczas wizyt w poradni jak również przed operacją i po operacji.Oby tak dalej Panie doktorze.

cierpliwe i przesympatyczne podejscie do pacjenta.....rzeczowy ...kompetentny fachowiec....oddany cala dusza swojej pracy....polecam goraco...i jestem wdzieczna za zainteresowanie moim przypadkiem