lekarz Marek Andrzejewski

Neurolog

2,4
2,4

Wredny, opryskliwy, zero empatii dla pacjenta. Podczas konsultacji wiecznie krzyk i obrażanie pacjenta. Nie polecam kontaktu z tym panem.

ja do Pana doktora nic złego nie odczuwam już drugi raz byłam u nich na oddziale i wszystko było dobrze fizjoterapeuci oddani sa chorym maja czas na cwiczenia i tlumaczenie sa wyrozumiali tak samo personel wspaniały

Tak pan Andrzejewski zdecydowanie to grubianin , potrafi wykrzykiwać na pacjentów przy otwarych drzwiach i wyrzucać na ich za drzwi,że nie mają odpowiednich dokumntów. To wszystko było słychać na cały korytarz. Jakie to upokarzające dla osoby starszej,chorej.Byłam tego świadkiem .A wystarczy tak nie wiele. panie Andrzejewski cierpliwości ,uśmiechu i odrobiny ciepła,wyrozumienia naszego cierpienia. Terapełci są cudowni !!!!

Ten pan nie zna podstawowych zasad zachowania, jego postawa względem pacjentów daje wiele do życzenia. Zdecydowanie nie polecam. Jedno słowo określające jego postawę narzucające się po wizycie u niego to grubianin i arogant. To właściwie dwa słowa oddające charakter tego pana. Najdelikatniejsze.

więcej takich lekarzy, życzliwość, odpowiednie podejście do pacjenta

więcej takich lekarzy, życzliwość, odpowiednie podejście do pacjenta