lekarz Marek Bukacki

Znakomity i kompetentny lekarz. Do tego uśmiechnięty i sympatyczny. Ma świetne podejście do pacjęta.

doskonały mądry wyluzowany lekarz; komentarz ma być dłuższy i konstruktywny, dobrze: uważny, kompetentny i z wyczuciem pacjenta lekarz. bez zbędnego pitolenia, trafiający w sedno, konkretny, szczery... nie wiem co jeszcze... budzący zaufanie, w każdym razie we mnie.

Przesympatyczny lekarz, fakt sprawia wrażenie znudzonego, ale taki ma po prostu styl bycia, a cytat "szybciej, do konkretów" doskonale odzwierciedla jego poczucie humoru i ludzką bezpośredniość w stosunku do pacjenta.

wyraznie znudzony, z glowa w chmurach, raczej minal sie z powolaniem.

wyraznie znudzony, z glowa w chmurach, raczej minal sie z powolaniem.

Świetny lekarz - trafiłam do niego dość dawno, dwa razy. Za pierwszym razem - choroba, za drugim - badania z medycyny pracy. I nie zauważyłam żadnej różnicy w podejściu do pacjenta. Profesjonalnie, konkretnie, sympatycznie. Oprócz postawienia trafnej diagnozy niewielu lekarzy stara się szukać przyczyny - ten szuka.

Świetny lekarz - trafiłam do niego dość dawno, dwa razy.

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy! Kiedy zacząłem tłumaczyć co mi dolega, krzyknął tylko SZYBCIEJ! DO KONKRETÓW! Czy to jest prawidłowa rozmowa z pacjentem? Wyglądało to tak, jakby chciał jak najszybciej odwalić robotę. Co do trafności diagnozy, ja musiałem wykonać kilka badań na własny koszt, bo NFZ ich nie refunduje i żadne nie przyniosły potwierdzenia diagnozy lekarza. Zresztą w przychodni PCZ na Sienkiewicza jest więcej takich "lekarzy z powołania".

Kompetentny lekarz. Poświęca duzo czasu kazdemu pacjentowi, bardzo trafnie stawia diagnozy. Z jedną dolegliwością "odwiedziłam kilku lekarzy" kupowałam przeróżne, za każdym razem inne leki - bez efektu. Lekarza poleciła mi kolezanka i juz od kilku lat tylko do niego chodzę (dodam , ze do przychodni NZOZ)