dr n. med. Marek Dróżdż

Odradzam niestety. Miły starszy Pan...ale może juz pomysleć o emeryturze. Na temat mojej choroby wiecej wyczytałam w necie :(

Porażka - Miły człowiek nie powiem, uprzejmy, nawet uśmiechnięty. No cóż z tego jak pomóc człowiekowi-pacjentowi nie może lub tez nie chce. Porażka :(

No cóż...a ja myślę, że te pozytywne opinie pisze sam doktor pisze te pozytywne opinie. Była u niego, wszystko niby ok, wzbudzał zaufanie, ale wszystko prysło jak poprosiłam o wytłumaczenie różnych możliwości operacji i leczenia, przedstawienie mi za i przeciw..no i się skończyło wzbudzenie zaufania. Nie leczę się u kogoś do którego nie mam zaufania i nie polecam innym :(

NAUK MEDYCZNYCH AKTUALNIE PRACUJE W MYSŁOQICACH SZPITALU NR 2 GDZIE BYŁAM OPEROWANA - PRZESZŁAM CIĘŻKĄ OPERACJĘ, PAN DOKTÓR MAREK DRÓŻDŻ TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK,DOBRY, SUMIENNY, KONKRETY, UMIE I CHCE CHOREMU WYJAŚNIĆ WSZYSTKO CO WIĄŻE SIĘ Z CHOROBĄ I ZABIEGIEM OPERACYJNYM. JEST LEKARZEM GODNYM POLECENIA, JA SWJE ZDROWIE ODDAŁAM W JEGO RĘCE I BYŁAM SPOKOJNA, ŻE BĘDZIE DOBRZE.MIESZKAM W KRAKOWIE, GDZIE JEST BARDZO WIELE SZPITALI ALE NA PRZEPROWADZENIE OPERACJI WYBRAŁAM PANA DOKTORA MARKA DROŻDŻ, KTÓREGO POLECAM I MYŚLĘ , ŻE SKOMPLIKOWANE OPERACJE TO JEGO SPECJALNOŚĆ, MYŚLĘ, ŻE WYPISYWANE BZDUR POD JEGO ADRESEM ...

NAUK MEDYCZNYCH AKTUALNIE PRACUJE W MYSŁOQICACH SZPITALU NR 2
GDZIE BYŁAM OPEROWANA - PRZESZŁAM CIĘŻKĄ OPERACJĘ,

MYŚLĘ, ŻE WYPISYWANE BZDUR POD JEGO ADRESEM TO JEST OHYDNE – MOŻE TO ZAZDROŚĆ, ŻE JEST, AŻ TAKI DOBRY DOBRY?
ZOFIA Z KRAKOWA

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Podchodzi do pacjenta kompleksowo, a swoją wiedzę popiera umiejetnosciami praktycznymi.Bardzo dobry chirurg, człowiek o gołebim sercu.Szkoda tylko,że nie zawsze jest doceniany i szanowany. I nie zgadzam się z wpisami szkalujacymi dobre imię Pana Doktora, odnosi się wrażenie,ze dokonuje ich jedna i ta sama osoba. Panie Doktorze proszę nie poddawać się i pozostać sobą. Pozdrawiam i zyczę samych zadowolonych pacjentów. Pacjentka Zosia.

Cóż mogę powiedzieć...Krótko i wszystko w tym temacie...Potwierdzam opinię poprzedniej osoby...Konował

Przepraszam, za sformułowanie ale jak czytam te wpisy to włos się jeży ... konował... to dobre sformułowanie dotyczące pana doktora Dróżdża...człowiek bez wyobraźni i zapatrzony w siebie. Znałam go w pracy w Świętochłowicach i pod tą miłą powierzchownością jest wielka pustka. Boje się myśleć co wyczyni w Mysłowicach zanim się na nim poznają....Kochane grubasy tylko daleko od tego pana

Pan doktor to lekarz z powołania,kompetentny dla mnie wysokiej klasy specjalista. Takiego lekarza specjalistę chętnie polecam. Jest doskonałym chirurgiem,który pacjentem zajmuje się kompleksowo.To profesjonalista w całym tego słowa znaczeniu. Anna

Anna

Według mojej opinii dr Dróżdż jest najbardziej godnym zaufania chirurgiem, przyjaznym i wzbudzającym zaufanie pacjenta.Pragnę podziękować za opiekę i profesjonalizm całemu zespołowi Barbara Kapias

Ludzie unikajcie tego człowieka ...mila powierzchownosc to tylko maska braku umiejętności i ignorancji ....i to jest człowiek który kieruje chirurgia w naszym mieście ...Boże uchowaj. Magda