lekarz Marek Grabowski

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

1,9
1,8
1,9

Celem tego lekarza jest cofnięcie zwolnienia lekarskiego refudowanego przez ZUS , nie liczy się pacjent.

Ja również dzisiaj zostałam cudownie uzdrowiona przez Pana doktora, po zerknięciu na moja tomografie komputerową, po której mój lekarz prowadzący zastanawia się, czy nie wysłać mnie na operacje kręgosłupa, ów Pan doktor, o którym tu mowa wysłał mnie do pracy, przy podnoszeniu ciężarów. Jestem bardzo zdumiona. Oczywiście, że będę się odwoływać.

W dniu dzisiejszym byłam na komisji lekarskiej u tego lekarza po złamaniu pozostała mi widoczna szczelina złamania nasady kośi promieniowej prawej. Lekarz stwierdził że mogę wrócić do pracy (podstawą wykonwyania pracy jest praca na komputerze) i stwierdził że ból ręki nie przeszkadza w wykonywaniu zawodu. podstawowym pytaniem było ile ważę i ile mam wzrostu a diagnoza ręka nie zrosła się bo za mam nadwagę. Nadmieniłam że choruję na cukrzycę i na niedoczynność tarczycy.

W dniu dzisiejszym byłam na komisji lekarskiej u tego lekarza
i stwierdził że ból ręki nie przeszkadza w wykonywaniu zawodu.

Byłem u tego lekarza w Chirurgii w Piekarach Śl. Zastępował mojego lekarza prowadzącego. byłem ok 10 min. w tym czasie odebrał ok 6 telefonów na komóce. DO kitu człowiek

Miałem operację kolana/ zerwane więzadła krzyżowe/.Po 2,5 miesiaca choroby zabrał mi zwolnienie lekarskie,Poszedłem do pracy i za miesiac znowu mialem wysięk w kolanien i L-4.Odwołałem się od się od decyzji.Sanatorium z ZUS i po przyjeżdzie znowu wysięk i L-4 .Artroskopia potwierdziła ,że więzadła są naderwane i następna operacja i jeszce jedna bo w zdrowej nodze z przeciążenia pękła mi łękotka ,swiadczenie rehabilitacyjne ,sanatoria itd.Sprawa w sądzie wygrana na moją korzyść.Tak właśnie ZUS oszczędza nasze i na nas pieniądze.Tylko kto mi zwróci za cierpienie ,dopłaty do zabiegu.Nie życzę nikomu' by trafił do tego lekarza na komisję .Jeżeli komuś przydaży się taka sytuacji zawsze trzeba się odwoływać do sądu.Z tego co mi wiadomo to p,doktor'prawie wszystkich 'uzdrawia na miejscu w 5 minut.'