prof. dr hab. n. med. Marek Harat

Neurochirurg

Zdecydowanie polecam Pana Profesora. Najlepszy specjalista, do którego miałam przyjemność trafić. Jako operator - zdecydowanie najlepszy. Operował mnie trzy lata temu, do tej pory nie miałam nawrotu epilepsji. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Wyprzedza współczesność ... w szczególności tę ''polską'' Wielki lekarz i intelektualista. Wspaniałe Jego osiągnięcia medyczne idą w parze z czynami najwyższej wagi etycznej.

Wspaniały lekarz i człowiek! Duża wiedza i wysokie kwalifikacje operatora i specjalisty. Jest także bezpośredni i z wysoką kulturą osobistą. W pełni polecam jako lekarza specjalistę.

Szukam kontaktu do Pana Dr. Harata na NFZ i prywatnie

Szukam kontaktu do Pana Dr. Harata na NFZ i prywatnie

W 2002 byłam operowana przez prof. M.Harata z powodu przepukliny na poziomie C5-C6. Zabieg przerósł Pana Profesora. Powinien był od niego odstąpić. Nie zrobił tego. Ktoś, kto nie ma odwagi przyznać się do porażki i powiedzieć przepraszam, nie ma prawa wykorzystywać bezradności pacjenta wobec choroby i jego załamania psychicznego.Kolejna operacja w 2004r była kpiną, albo nieporadną próbą naprawienia Swojego błędu.Za "ego" Pana Profesora "płaci" pacjent, nie On.Jakoś wyszłam "na prostą". Zawdzięczam to sobie. Nikt mi w tym nie pomógł.Następstwa działalności Pana Profesora "płacę" do dziś. Dorota Krajewska

Szkoda ,że tak mało jest takich Lekarzy.

Szkoda ,że tak mało jest takich Lekarzy.

Jeżeli chodzi o operacje kręgosłupa zdecydowanie nie polecam. Dwukrotnie mnie operował na tym samym poziomie i niestety bez powodzenia. U męża stwierdził glejaka chociaż był to udar mózgu. Nie polecam.

Wspanialy lekarz, pelen poswiecenia i oddania dla wykonywanego zawodu. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku!

SUPER lekarz, kompetentny, przyjazny. Ma cazs na wysłuchanie pacjenta. Podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. Jako neurochirurg rozwiązanie leczenia operacyujnego stawia na dalszym miejscu.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA I PRZEMIŁY CZŁOWIEK.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA I PRZEMIŁY CZŁOWIEK.