lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy, ze swietnym podejściem zarówno do dzieci jak i do wystraszonych rodziców. Bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny, przebieg i możliwe skutki choroby, opisuje działanie każdego z przepisywanych leków. Nie sięga od razu po antybiotyki. Tłumaczy, w jaki najłatwiejszy i najmniej stresujący dla dziecka sposób podawać leki. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Poświęca pacjentom bardzo dużo czasu i maximum uwagi

bardzo dobry lekarz mily uprzejmy swietne podejscie do dziecka polecam bardzo

bardzo dobry lekarz mily uprzejmy swietne podejscie do dziecka polecam bardzo

Bardzo dobry lekarz, skupia się na dziecku i dokładnie je bada. Podejście do dzieci ma wspaniałe natomiast dla rodziców jest trochę oschły. Jednak polecam doktora jako jednego z lepszych pediatrów w K-Koźlu.

Bardzo dobry lekarz, skupia się na dziecku i dokładnie je bada.

Bardzo dobry pediatra, podejście do dzieci ma rewelacyjne; leczymy u niego starszą córcie już ładnych parę lat a teraz do grona pacjentów dołączyła też nasza druga pociecha. Lekarz godny polecenia ze względu na fachowość, podejście do problemu i co najważniejsze do małego PACJENTA. POLECAMY

Rewelacyjny lekarz, rzeczowy i kompetentny. Super podejście do dziecka. Poza tym świetny człowiek.

Jest wspaniałym lekarzem,godnym zaufania,polecam go wszystkim moim znajomym.

Jest wspaniałym lekarzem,godnym zaufania,polecam go wszystkim moim znajomym.

Dardzo dobry specjalista. Doskonale podejscie do dzieci,porada telefoniczna.Przepisuje niedrogie lekaratwa,i nie zaleca od razu antybitykoterapi(jak to czesto z innymi bywa).Naprawde polecam!Juz ladnych pare razy wyratowal naszego synka z opresji.

Jest bardzo fajnym lekarzem.polecam go wszystkim

Jest bardzo fajnym lekarzem.polecam go wszystkim

Racjonalny lekarz, nie wymysla chorob, dziecko go lubi

Racjonalny lekarz, nie wymysla chorob, dziecko go lubi

Fantastyczny człowiek i lekarz.Leczę moja starsza córke-zawsze postawi prawidłowa diagnozę,a obecnie chodzę z moja młodszą córka.NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!