prof. dr hab. n. med. Marek Jemielity

Kardiochirurg

Pan Profesor Marek Jemielity powinien być przykładem dla wszystkich lekarzy na świecie. Jest niesamowicie szlachetny , troskliwy,czuły,kompetentny, mądry,nieomylny, dokładny do granic plus nieskończoności,bezinteresowny, zaangażowany bezgranicznie w leczeniu ludzi,inteligentny i poświęcający się chorym ludziom nie zależnie od ich majętności ,pochodzenia i tytułów. Kocham Pana Profesora jak Boga i modlę się o szlachetne zdrwie Pana Profesora i jego rodziny - ja i moja cała rodzina . ORG

ORG

Bardzo dobry specjalista godny polecenia

Bardzo dobry specjalista godny polecenia

Cudowny człowiek, lekarz z prawdziwego powołania!!! Marzenie by każdy tak podchodził do pacjenta i jego rodziny!! Uratował życie mojego brata wykonując operację z 20% szansą powodzenia i udało mu się! Będziemy mu wdzięczni do końca życia! Jak operować serce to tylko u niego lub na jego oddziale który chodzi jak w zegarku!!

Wspaniały człowiek ,kompetentny lekarz,bardzo odpowiedzialny,jestem pełna podziwu jego pracy i podejścia do pacjenta,polecam każdemu .

Bardzo uczciwy człowiek [!!!] i rzetelny lekarz.Godny polecenia! Zdecydowanie człowiek wykonujący swoje powołanie. Gdyby nie profesor trudno by było znaleźć lekarza który podjął by się tak poważnej, 3iej operacji na otwartym sercu. "Obsługa" przed i po operacyjna REWELACJA. Profesor poświęca dużo czasu każdemu przypadkowi, dodatkowo tak prowadzi oddział, że każdy lekarz jest zorientowany o stanie pacjenta i udziela rzetelnych i wyczerpujących informacji.