lekarz Marek Krzysztoforski

2,4

Profesjonalizm i zimna krew dr Krzysztoforskiego uratowały życie mnie i mojemu synkowi, który przyszedł na świat przed terminem w olkuskim szpitalu ( oddalonym od naszego domu o ponad 300km).Lepszej opieki w publicznym szpitalu nie mogłabym sobie wymarzyć. VIPowskie warunki! Ubolewam, że tak znaczna odległość uniemożliwia mi regularne wizyty u Tego specjalisty. Pan doktor M. K jest bowiem nie tylko wysokiej klasy fachowcem ale ma też niezwykłe poczucie humoru.

Bardzo dobry, profesjonalny lekarz, działa specjalistycznie i jest godny polecenia. Nie bagatelizuje problemów, ale i nie śpieszno mu do niekoniecznej ingerencji chirurgicznej np. Preferuje leczenie jak najmniej ingerencyjne, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce, w niczym jej nie zaniedbując.

Lekarz naprawdę godny polecenia, kompetentny, wykonujący rzetelnie swój zadówd, dobre wyposażenie gabinetu. Jeszcze nie wyszłam z gabinetu tego lekarza zawiedziona. Co do powyższych opini, ja się jeszcze ze złym humorem doktora Krzysztoforskiego nie spotkałam, być może jak ktoś nie umawia się na wizytę wcześniej to może okazać swoje niezadowolenie, gdyż sprawia wrażenie bardzo szczerego człowieka, ale to tylko w trosce o swoje pacjentki, które z wyprzedzeniem umawiają się na wizyte (często terminy są już zajęte na dwa tygodnie z góry) i muszą wtedy czekać długo, więc najlepiej uprzedzić lekarz telefonicznie o swoim przybyciu. Lekarz o dużej wiedzy medycznej, którą też dobrze przekazuje (oczywiście dla jednej osoby coś może być jasne lub nie, ale wszyscy jesteśm ludźmi, więc pytajmy, bo naszą rzecza jest zadawać pytania a lekarza odpowiadać. Doktor Krzysztoforski i w tym aspekcie spełnił moje oczekiwania, gdyż zawsze wszystko wyjaśnia i tłumaczy tyle razy ile tego potrzebuje...a nawet niektóre rzeczy ładnie mi rozrysował na karteczce:)także nie bójmy się pytać:)

nie polecam jest nie miły i zostawia pacjętke samej sobie

nie polecam jest nie miły i zostawia pacjętke samej sobie

Arogancki, przy tym niekompetentny nastawiony tylko na zyski i nie jest to odosobniona opinia

Boże jak najdalej od tej olkuskiej szajki, Krzysztoforski i Stanek jedna mafia. Ze swoich prywatnych gabinetów pochopnie wysyłają do Szpitala w Olkuszu na tę nieszczęsną ginekologię, wykonują zabiegi i operacje, które nie są konieczne tylko po to, żeby ratować upadającą ginekologię w Olkuszu. Każde łóżko jest zapełnione pacjentkami, młode zdrowe dziewczyny, którym nic nie dolega. W dodatku obaj łapówkarze. Stanek ma wyrok. Podobno 7 lat trwał proces, finał w Sztrasbrgu za złamanie praw pacjenta i człowieka!!! Omijajcie ich z daleka. Polecam ginekologów na śląsku.

Dobry lekarz. Czasem tylko miewa gorszy humor, jak każdy zresztą.

Dobry lekarz. Czasem tylko miewa gorszy humor, jak każdy zresztą.

Bardzo dobry Lekarz Polecam!!! Moze troszeczke nerwowy ,ale Pacjentki za duzo by chciali i za duzo gadaja.Pan doktor zawsze wszystko tłumaczy.Najlepszy z najlepszych!!!

Chyba minal sie z powołaniem.Niekompetentny i arogancki.

Chyba minal sie z powołaniem.Niekompetentny i arogancki.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet, lecz usługi zdecydowanie dla kobiet o mocnych nerwach.