lekarz Marek Kuczmarski

to jedyny lekarz który coś potrafi zrobić i zająć się pacjentką !w tym szpitalu (mam na myśli operację) ja i moja mama tylko dzięki niemu żyjemy, świetny diagnosta (a nie jak 2 pozostałych naciąganie na kase)

...masakra, jestem w ciąży, nie przeprowadził ze mna wogóle wywiadu skreślił porody, ciąże (chociaż wcześniej rodziłam) Brak fachowej opieki medycznej ze strony tego lekarza bałabym się dalej być pod jego opieką - masakra!!!

Jestem bardzo zadowolona z doktora.Polece anajomym

Jestem bardzo zadowolona z doktora.Polece anajomym

Jest to lekarz do którego warto iść, na karzdej wizycie roi USG.

Jest to lekarz do którego warto iść, na karzdej wizycie roi USG.

jestem pacjetka pana Marka i jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale w szpitalu gdyby nie on nie wiem czy dzisiaj bym pisala ten komentarz.Polecam wszystkim kobietom tego doktora.

Pan Kuczmarski jest świetnym specjalistą,ma na uwadze dobro pacjentów,jest kompetentny,uprzejmy i bardzo życzliwy.Sama jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora.Polecam wszystkim konsultacje u Pana Kuczmarskiego.

Od ponad dwóch lat lecze sie u doktora i nie zawiodłam sie jeszcze na nim.Dodam ze mam problem z zajsciem w ciaze a doktor stara mi sie pomoc jak tylko moze.A wiadomo ma ograniczone pole gdyz nie posiada specjalistycznego sprzetu.Polecilam Go juz kilku znajomym i wszystkie sa bardzo zadowolone!!!pozdrawiam

Nie podchodzi poważnie do pacjentki,czasami jest niemiły. Ogólnie jest niekompetentny