Marek Łagan

2,7

nie polecan, postawil mi zła diagnoze! Zero wytłumaczenia choroby!!!

nie polecan, postawil mi zła diagnoze! Zero wytłumaczenia choroby!!!

zero informacji,wizyta to ok 5min, nie polecam

zero informacji,wizyta to ok 5min, nie polecam

Na początku nie mialam dobrego zdania o dr,ponieważ wcześiej leżalam w szpitalu i nieciekawie do mnie podchodził ale musze przyznać że zmieniłam zdanie po porodzie ponieważ rodziłam gdy miał dyżur i bardzo dobrze mnie i męza potraktował, poród był z kąplikacjami a mimo to córka dostala 9 pkt. Jesteśmy bardzo wdzięczni dr za fachowe podejście w najważniejszym momęcie. Przecież każdy jest człowiekiem i może mieć gorszy dzień.

nie polecam, W ciąży mialam okazje pobyć w szpitalu przez ok miesiąc i juz po kilku dniach pobytu miałam wyrobione zdanie o tym doktorze, Nie interesuje się pacjentkami, nie tłumaczy kompletnie nic, czasami miałam wrażenie że położne są bardziej doświadczone i kompetntne niż on.

nie polecam,

miły, uprzejmy ale nie zainteresowany pacjentką, tylko wizytą i pieniędzmi, totalny brak zainteresowania w szpitalu będąc pacjentką z gabinetu prywatnego, 10 lat leczenia i koniec!! nigdy więcej

Potrafi być nie tylko dobrym lekarzem ale również wspaniałym przyjacielem i wiem że mogę na niego liczyć

polecam-profesjonalne podejście do kobiety z problemami patalogii ciąży

polecam-profesjonalne podejście do kobiety z problemami patalogii ciąży

stanowczo odradzam brak zainteresowania pacjentem jego lekarstwo na wszystko to położyć i czekać(nie wiem tylko na co)