lekarz Marek Łagoda

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,9

Jeśli będę miał kiedykolwiek problem ortopedyczny to na pewno udam się do tego lekarza

jestem dorosła,zostałam potraktowana jak zło konieczne,które przychodzi nie w porę,na pytanie ......to tylko niebieski lekarz odpowie,mój pesel zaczyna się 47--------itd.zadaję sobie pytanie naprawdę już do niebieskiego mi czas?

nie polecam. ryzykowna diagnoza, jak się okazało błędna.

nie polecam. ryzykowna diagnoza, jak się okazało błędna.

super doktorek ale trochę śmierdział potem ale było gorąco a że jest gruby to pocił

NIE POLECAM!!!!!Bardzo nieżyczliwy,brak podejścia do pacjenta,jego schorzenia.Bierze pieniądze z ubezpieczalni za wizytę a ja wyszłam z gabinetu po prostu z niczym.Mało tego mam płacić za rtg za swoje pieniądze choć należy się z ubezpieczalni.Jestem przecież ubezpieczona.

błam pierwszy raz u ortopedy z dokuczliwymi bólami w stawach biodrowych,w opisie zdjęcia rtg sugerowano powtórzenie zdjęcia ponieważ obraz był nieczytelny. p.dr obejrzał rtg, stwierdził, że wszystko widzi i to nie zwyrodnienie stawów biodrowych tylko na pewno kręgosłupa, co w moim wieku naturalne (50lat) i skierował mnie na rehabilitację, która niestety nie dała poprawy. nie zrobił żadnego wywiadu ani badania, wizyta trwała 3 minuty. nie polecam!!!

Nikomu nie polecam. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem przez lekarza. Brakuje mi słów. Musiałbym użyć słów niecenzuralnych, dlatego się powstrzymam. Radzę unikać ten gabinet.

Wspaniały fachowiec,rzetelny i bardzo konkretny lekarz.Szczerze polecam.Dziękuję Ci Panie doktorze.Pacjent.

wspaniały lekarz nie lubi plotek a przeciez wiekszośc na korytarzach to pierdusnice ktore z byle g..... do lekarza leca . Ja byłam na 2 wizytach trwały okolo 5 min przejrzane zdjecia , wypisany lek , skierowanie na rechabilitacje i juz , pani pielęgniarka rowniez malomówna ale konkretna i szybka dziekuje takie wizyty lubie , KOBIETA PRACUJACA

a ja w odróżnieniu do innych bardzo dobrze wspominam Pana Marka. Żaden inny ortopeda z nfz nie poświęcił mi tyle czasu i zainteresowania co ten. Bardzo mi pomógł i jestem mu ogromnie wdzięczna. Dzięki niemu moje kolano funkcjonuje!