Popieram przedmówczynie ja tez jestem pacjentką i jestem zadowolona.

Popieram przedmówczynie ja tez jestem pacjentką i jestem zadowolona.

Byłam prywatnie, bo nie było już kontraktu. Nie jest to winą lekarza, a chorego systemu NFZ. A rozumiem, że za darmo umarło :). Ja tam lubię jego żarty. A czy jest zmęczony. No może jest, ale rozumiem, że może być skoro dużo pracuje. Ja też pracuję dużo, bo potrzebuję utrzymać rodzinę i jestem zmęczona. Co do prowadzenia ciąży, kompetencji zawodowych nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Acha rodziłam w tym szpitalu gdzie pracuje p.dr Lenart. Był inny lekarz. Był też zabiegany i mało może uprzejmy (wg niektórych - bo nie udzielał ...

Co do prowadzenia ciąży, kompetencji zawodowych nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Acha rodziłam w tym szpitalu gdzie pracuje p.dr Lenart. Był inny lekarz. Był też zabiegany i mało może uprzejmy (wg niektórych - bo nie udzielał obszernych informacji). Ale czy to jego wina gdy pracy dużo - nas 3 na porodówce i jeszcze robili cesarkę. Niezadowoleni ze wszystkiego - zawsze znajda powód niedopieszczenia. Pozdrawiam pacj dr Lenarta

Mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Polecam gorąco

Mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Polecam gorąco

powtórzę za poprzedniczką, zdrowa jesteś, nudzisz się, chcesz się pośmiać idź

powtórzę za poprzedniczką, zdrowa jesteś, nudzisz się, chcesz się pośmiać idź

Przez tego lekarza dostałam wstrętu do szpitali. Wredny, nieuprzejmy, tłumaczy się zmęczeniem. A co nie to obchodzi? Ja płacę grube pieniądze na NFZ i chcę być dobrze leczona!

nudzisz się, jesteś zdrowa ,chcesz się pośmiać idź

nudzisz się, jesteś zdrowa ,chcesz się pośmiać idź

Nie zostałam przyjęta w 7 tyg ciąży gdyż skończyły się limity na 2010 rok. Musiałam pójść prywatnie. Po czym lekarz był wyraźnie nie zadowolony, iż wizyta prywatna nie miała miejsca u niego. Pokazałam mu wyniki badań w kierunku Toxoplazmozy (IGG i IGM dodatnie), miałam zlecony antybiotyk na izbie przyjęć. Na co pan doktor powiedział to proszę brać jeszcze 2 dni i wystarczy. Spytałam go o test awidność IGG, który jest zalecany przy takich wynikach. Spytał gdzie zamierzam zrobić, spytałam się czy te badania aby nie są refundowane (toxoplazmoza jest bardzo niebezpieczna dla płodu, odstawiene leku spowodowałoby możliwość przejścia toxo na dziecko przez łożysko) odpowiedział mi: no dobrze, żeby nie była pani stratna, zlecę pani to badanie. Też mi łaska. Do tego kazał mi zrobić awidność po 10 dniach od odstawienia antybiotyku. Jakby to miało cokolwiek ze sobą wspólnego. Zrobił mi usg, na którym nic nie było widać. Powiedział - tak dziecko jest. To był 1 tydzień, czas robienia przezierności karkowej. Nie wspomniał o tym ani słowa, zresztą o on by tam dostrzegł na tym usg. To dobrze że dzień wcześniej byłam prywatnie i wszystko wyszło w porządku. Nie założył mi karty ciążowej. Powiedział to przy następnej wizycie, a to juz będzie 16 tydzień. Nie zbadał ciśnienia, wagi, nie pobrał wymazu, nie zrobił nawet wywiadu w kierunku chorób genetycznych w rodzinie. Przeglądając wyniki poziomu żelaza we krwi, stwierdził że mam go za dużo. A było w normie. Podsumowując: Pan Lenart to niekompetentny lekarz, nia ma pojęcia o toksoplazmozie, nie potrafi nawet za bardzo interpretować badań krwi. Dostałam wskazanie zażywania witamin Feminital z DHA, to nawet DHA zapisał DHAE - a to zupełnie co innego. Podejrzewam, że nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co ta substancja ma zdziałać. Nie polecam, wręcz odradzam, stwarza zagrożenie dla matki i jej nienarodzonego dziecka.

za dużo etatów za mało czasu, by wszystko zrobić jak należy

za dużo etatów za mało czasu, by wszystko zrobić jak należy

bardzo nie uprzejmy , nie odpowiedzialny , jego kompetencje zagrażają życiu i zdrowiu pacjentek i ich dzieci na trakcie porodowym w strzeleckim szpitalu, nie udziela żadnych informacji na temat przebiegu porodu tłumacząc się brakiem czasu i zmęczeniem, każe kobiecie z astmom rodzić 40 godzin, kobieta ta jest przemęczona, nie wyspana a pan doktor lenart życzy sobie naturalnego porodu. przez takiego specjalistę moja córka wylądowała na intensywnej terapii w opolu z niedotlenieniem okołoporodowym, drgawkami,krwawieniem dokomorowym IIst.a myśmy wyrazili zgodę na cesarskie cięcie a pan doktor kazał mi urodzić naturalnie bo miał taki kaprys wystarczyło zrobić cesarskie cięcie 10 minut wcześniej a moja córka nie spędziła by pierwszego miesiąca w szpitalach.według mie takich lekarzy trzeba omijać z daleka

jeśli nie ma już nikogo, żadnej fachowej siły,życie ci niemiłe idż do niego

jeśli nie ma już nikogo, żadnej fachowej siły,życie ci niemiłe idż do niego