dr n. med. Marek Pabiandr n. med. Marek Pabian - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Pabian

Pełna opieka nad pacjentkami w każdym wieku. Profesjonalne badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży oraz leczenie niepłodności.

Znajomość języków obcych:

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Do dr Pabiana trafiłam prawie 7 lat temu i nie zamieniłabym Go na żadnego innego. Świetny specjalista, wspaniały człowiek - bardzo mi pomógł. Moim zdaniem byłby również bardzo dobrym psychoterapeutą . Polecam !

Doktor godny polecenia obecnie prowadzi moja ciaże ,jestem z niego naprawde zadowolona , uprzejmy , z poczuciem humoru...Obecnie w Zabrzu nie przyjmuje na Dubiela tylko na Floriana 14 :) gabinet cudny ...Pozdrawiam i polecam :)

lekarz godny zaufania z ogromna wiedza naprawde z powołania

lekarz godny zaufania z ogromna wiedza naprawde z powołania

U dr Pabiana leczę się stosunkowo niedługo, ale dla mnie to IDEAŁ ginekologa. Delikatny, taktowany, ma poczucie humoru. Potrafi tak zagadać podczas USG, że zapominam o całym stresie i nagle okazuje się że juz po :) Jedynym słowem fachowiec w tym co robi. MAm tylko pytanie czy ktoś się orientuje w jakim szpilu i na jakim oddziale pracuje teraz Dr Pabian?

Jedynym słowem fachowiec w tym co robi.

Po pierwszym poronieniu trafiłam do pana dr.Pabiana też ktoś mi polecił był bardzo życzliwy odpowiadał na moje pytania, prowadził moja drugą ciąże urodziłam zdrowego synka.Trzecia ciąża skończyła się poronieniem ale pan doktor wspierał mnie i wiem że będę mogła mieć małego brzdąca .Na pewne sprawy my nie mamy wpływu ale jeśli się odpowiednio wcześnie zgłosimy do dr to zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Wszystkim znajomym polecam dr.Pabiana.Jest bardzo dobrym lekarzem

Pan Dr Pabian to przede wszystkim świetny specjalista i człowiek. Wiedza poparta doświadczeniem i fenomenalne podejście do pacjentki. Widzi to czego inni lekarze nie widzą (u mnie guz jajnika). Ale chciałam o czym innym...czytając komentarze widzę, że niektórzy narzekają na cenę wizyty... Drogie Panie gdzie indziej zapłacicie 100zł za badanie gin,usg, diagnozę, recepty i nieograniczony czas? Bo ja wcześniej za taki zestaw płaciłam 170zł:/ u jakiegoś konowała. Dr Pabian to lekarz na cud!!!

Fantastyczny człowiek!! Godny zaufania z ogromnym workiem poczucia humoru, no i do tego przystojny :)

Bardzo miły i dobry lekarz. Prowadził ciążę mojej mamy a teraz ja do niego chodzę. Idąc do niego jeszcze jako nastolatka byłam przerażona po kilku nie miłych wizytach u innych lekarzy ale zupełnie niepotrzebnie. Traktuje każdą pacjentkę szczególnie. Zdecydowanie warty swojej ceny i naszego zdrowia.

Bardzo miły i dobry lekarz.
Prowadził ciążę mojej mamy a teraz ja do niego chodzę.

To swietny i najlepszy lekarz jakiego miałam ..wczesniej chodziłam do innego lekarza który prowadził moją trzecią ciąże niestety zrezygnowałam gdyż faszerował mnie jakimis prochami ..dostałam się do dr. Pabiana ii do tej pory jestem pod jego opieką ..ciąże on mi poprowadził ii do dzis jestem jego pacjentką to juz 6 lat .teraz leczy moją cyste biore tabletki które mają mi pomóc w jej tzw zniknięciu by uniknąc zabiegu ..czuje sie lepiej ii mam przeczucie ze dalismy rade ..za dwa tyg ide do kontroli . Naprawde polecam lekarza ,ahaa i jak był na urlopie to tez telefonicznie mi radził .Jest naprawde najlepszy !!!

Wspaniały człowiek i lekarz,prowadził moją ciąże,rozwiewał wszelkie wątpliwości,służy dobrą radą o każdej porze dnia i nocy,fantastyczne podejście do pacjentki..już nie boje się wizyt u ginekologa,to prawda czasem swoje w poczekalni trzeba odczekać ale naprawde warto pozatym gdy zdarzy się jakiś nagły problem...w moim przypadku po urodzeniu dziecka to przyjmuje na konsultacje bez kolejki!!!POLECAM