lekarz Marek Polkowski

Chodzę do Doktora Polkowskiego od 6 lat. Zawsze jest niebywale uprzejmy i cierpliwy oraz niezwykle delikatny w trakcie badania. Mogę liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Doktor Polkowski zdiagnozował i całkowicie wyleczył mnie z choroby, z którą miało problem poprzednich pięciu lekarzy, a choroba groziła bezpłodnością. Obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży, którą oczywiście prowadzi Pan Doktor. Serdecznie polecam wizytę u tego lekarza.

Polecam. Wspaniały fachowiec. Wysłucha, odpowie na pytania, doradzi. Prowadzi moją ciąże i naprawdę pod jego opieką czuję się bezpieczna. wszystko notuje, dokładnie sprawdza wyniki badań. I poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Gorąco polecam! Jest miły, natomiast nie wylewny. Cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia (nawet na moje pytania odpowiada z życzliwością :) ) Z moimi problemami zdrowotnymi poradził sobie lepiej niż kilku innych. To dzięki niemu mam święty spokój i żadnych problemów.

Witam, jestem zszokowana tym co czytam do dr Polkowski. Zanim zaszłam w ciąże starannie mnie do niej przygotował, robił wszystkie badania, ogrom wiedzy który został mi przekazany naprawdę wpełni się spradził. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Szokuje mnie informację że nie chce wysyłać na badania- mnie wręcz zmusza do ciągłych badań- panicznie się boję pobierania krwi, lae argumnenty jego wygrywają z moim strachem. Naprawdę godny polecenia i bardzo uprzejmy. Kobieta która nie ma doświadczenia wpełni otrzyma od niego wiedzę po prostu należy się dużo pytać bo zaden ...

Witam,
jestem zszokowana tym co czytam do dr Polkowski.
Naprawdę godny polecenia i bardzo uprzejmy. Kobieta która nie ma doświadczenia wpełni otrzyma od niego wiedzę po prostu należy się dużo pytać bo zaden człowiek nie jest jasnowidzem co my wiemy a co nie.
Pozd IS

Pan doktor chyba miał zły humor podczas mojej wizyty, mam nadzieję że nie jest taki "uprzejmy" na codzień. Przyszłam na wizytę w ciąży z ostrymi bólami brzucha, 3 dni wcześniej chciano mnie zostawić w szpitalu ale dostałam zastrzyk i leki przeciwbólowe i wróciłam do domu. Do pana doktora udałam się po poradę i l4 ponieważ nie mogłam dostać się do swojego lekarza. L4 coprawda dostałam,ale na 3 dni i to z wielką łaską i zapytaniem "na co to zwolnienie?" chociaż miał przed nosem odpis z wizyty w szpitalu...nie polecam, bardzo ...

Przyszłam na wizytę w ciąży z ostrymi bólami brzucha, 3 dni wcześniej chciano mnie zostawić w szpitalu ale dostałam zastrzyk i leki przeciwbólowe i wróciłam do domu. Do pana doktora udałam się po poradę i l4 ponieważ nie mogłam dostać się do swojego lekarza. L4 coprawda dostałam,ale na 3 dni i to z wielką łaską i zapytaniem "na co to zwolnienie?" chociaż miał przed nosem odpis z wizyty w szpitalu...nie polecam, bardzo się zdenerwowałam i znismaczyłam wizytą prywatną...

Wspaniały lekarz i człowiek.

Wspaniały lekarz i człowiek.