Pan Marek to naprawdę świetny fizjoterapeuta, bardzo profesjonalny, ma bardzo dużą wiedzę, i bardzo dokładnie i szczególowo wyjaśnia na czym polegaja ćwiczenia, jeste bardzo dobry w tym co robi, wymagający względem rodziców co w przypadku terapi którą stosuje jest ważne, przy tym jest uprzejmy, i co chyba równie ważne jak profesjonalizm i zaangażowanie ma doskonałe podejście do dzieci, na szczęście nasza Tosia nie wymagała bardzo intensywnej rehabilitacji ale i tak bardzo nam pomógł, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka każdemu, i serdecznie pozdrawiam.

Z panem Markiem mieliśmy przyjemność "poćwiczyć Vojtą" niespełna 2 lata temu. Jeśli ponownie musiałabym wybierać pomiędzy Vojtą a Bobathem wybór byłby oczywisty (tylko Vojta i tylko z panem Markiem). Pan Marek to doświadczony vojtowiec i bardzo cierpliwy. Poza tym udzielał bardzo szczegółowych wyjaśnień na pytania dot. wykonywanych ćwiczeń, a że jestem mamą, która musi wiedzieć dokładnie co się dzieje z jej maluszkiem, pytań zadawałam bardzo dużo. Zatem drodzy rodzicie ... korzystajcie z tej wiedzy ... i doświadczenia :) pozdrawiamy

Pan Marek to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać rodzicom w sposób prosty i zrozumiały.Polecam metodę Vojty,wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież chodzi w rehabilitacji, szczególnie małych dzieci.Już po pierwszych zajęciach z panem Markiem widać postępy. Z czystym sumieniem polecam:)

Polecam tego rehabilitanta z czystym sumieniem jest naprawde bardzo dobry w tym co robi i zawsze liczy sie dla niego efekt jaki dziecko uzyskuje.

Chodziliśmy z synem do pana Mareczka-jest ok. Ma podejście do dzieci,porozmawia,wytłumaczy,Zawsze jest zainteresowany jakie postępy dziecko zrobiło od poprzedniej wizyty a nawet pożartuje.Możemy Go polecić ponieważ nasze dziecko nigdy nie zapłakało i zawsze chętnie sie pogimnastykowało-ale jeśli chodzi o WOJTE to niestety płacz jest nieunikniony !!! :):):)

Pomylil sie z zawodem do pacjentow podchodzi jak do rzeczy

Pomylil sie z zawodem do pacjentow podchodzi jak do rzeczy

Z całą pewnością Pan Marek to specjalista! Profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu a także problemu zdrowotnego pacjenta. Bardzo się stara aby rodzice zrozumieli chorobę i metodę leczenia. Zwłaszcza że na pierwszy rzut oka metoda Vojty wydaje się bardzo drastyczna dla dziecka. Dzięki niemu i tej metodzie to leczenie ma sens i co najważniejsze: w szybki sposób uzyskuje się pożądany efekt. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i jednocześnie wymagający. Potrafi zachęcić i zmotywować rodziców do pracy nad dzieckiem. Bardzo polecam!

Świetny rehabilitant, ma profesjonalne podejście do każdego rodzica jak i pacjenta, bardzo miły i uśmiechnięty. Metoda "Vojty" wydaje się drastyczna dla niektórych rodziców, ale daje niesamowite rezultaty nawet po 15-to minutowych ćwiczeniach:). Dzięki tej metodzie i Panu Markowi moja córcia jest zdrowa i w pełni sprawna:)

Poleciłabym tego rehabilitanta każdemu,to dzięki niemu mam zdrowe dziecko.

Poleciłabym tego rehabilitanta każdemu,to dzięki niemu mam zdrowe dziecko.

Świetny rehabilitant, specjalista w metodzie Vojty. Posiada długoletnie doświadczenie i wiedzę, którą stosuje i jednocześnie potrafi przekazywać. Wnikliwie i bardzo indywidualnie traktuje każdy przypadek. Jego zaangażowanie, konsekwencja, stanowczość oraz wysokie wymagania sprawiają, że wspólna praca przynosi zamierzone efekty. Pozostaje mi jedynie życzyć, aby tak ambitne podejście do wykonywanego zawodu nigdy się nie zmieniło, a rutyna nie przysłoniła tego, co rzeczywiście w sobie posiada - pasję do rehabilitacji i potrzebę pogłębiania swojej wiedzy.