2,2
2,5
2,7
2,1

Uwaga oszust!!!!! wlasciwie nic nie musze dodawac bo przedmowcy napisali o tym naciagaczu juz wszystko. Nie dajcie sie nabrac na te jego cieple podejscie do pacjenta bo to sie konczy w momencie gdy dostanie kase do swoich rąk. Cwaniak oszust wykorzystuje ze jest to krepujaca dolegliwosc i tak okreca ze jestesmy w stanie mu zaplacic kazda cene jaka poda. Drogie "leczenie" a nie ma efektow.

Drogie "leczenie" a nie ma efektow.

Wyjątkowo podłe oszust, nie polecilbym go najgorszemu wrogowi

Wyjątkowo podłe oszust, nie polecilbym go najgorszemu wrogowi

Cztery lata temu zabieg hemoron. Do dzisiaj spokoj! Trzy lata temu maz skorzystal z pomocy fachowej Pana dr Reckiego. Rowniez do dzisiaj spokoj. Dwa tygodnie temu zakonczylam terapie naswietlania krwi laserem. Moje wyniki badania krwi na ALT AST GGTP FOSFATAZA ALKALICZNA ALBUMINA I BILIRUBINA CALKOWITA sa idealne. Mam calkowite zaufanie do tego lekarza !

Naciągacz. Robi tylko dla pieniędzy. Bardzo drogi. Zabiegi Hemoronem można znaleźć za 500 zł jeden a nie za 1000 jak u tego zdziercy

zapłaciłam 1000 zł za to, że usunął mi zator w żyle bez usunięcia jego przyczyny, nawrót po niecałym roku. Potem chciał mnie naciągnąć na leczenie żhemoroidów i jeszcze innego schorzenia za 5 tys zł! i łaskawie chciał mi w gratisie usunąć pozostałość po zatorze, którego wcześniej nie usunął. Jak powiedziałam, że będę leczyć się w pakiecie firmowym, powiedział, że nie mam takiego pakietu firmowego i tylko on mnie wyleczy z tego. Tak się składa, że mój pakiet obejmował dokładnie takie samo leczenie za 1/4 ceny jak proponował ten pseudo lekarz, mało tego okazało się, że nie mam problemów z hemoroidami, z których chciał mnie leczyć za 2,5 tys zł!!! Oszust!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!! Gabinet na rotmance omijać szerokim łukiem!!!

Czytając wcześniejsze opinie pacjentów, zdecydowanie nie skorzystałbym z jego usług medycznych. Wydaje m,i się, ze na moje szczęście przeczytałem opinie moich "przedmówców" w trakcie leczenia. 4000 PLN za leczenie szczeliny + hemoroidy. Obecnie miałem wykonane cztery zabiegi i szykuje się kolejny. Jak na razie wszystko w cenie. Czy oszust??? Na razie zdecydowanie mogę temu zaprzeczyć. Tym bardziej, że trafiłem tu w celu zweryfikowania diagnozy po wcześniejszej wizycie u innego chirurga. Tak więc, jak na razie (gdyż wciąż jestem w trakcie leczenia) zdecydowanie poleciłbym tego lekarza. Cena..., no cóż..., nikt nas nie zmusza do położenia na stole 4000 PLN. Możemy leczyć nasze schorzenia przez NFZ i ..., cierpieć. Tu natomiast jest: SZYBKO, BEZBOLEŚNIE, FACHOWO no i niestety DROGO.

Zdecydowanie nie polecam,wyrzucone pieniądze. Całość zabiegów płatna z góry, informacja o tym w trakcie badania, więc brak możliwości wycofania się.Przerost formy nad treścią, krytykowanie innych lekarzy, zapewnianie o swoich wybitnych kompetencjach oraz wspaniałych rezultatach wyleczeń w kraju i za granicą,a efekt kuracji zerowy - wszystkie dolegliwości pozostały, a jedyna odpowiedź tego pseudo lekarza była -jest pani wyjątkiem, innym pomogło.Omijajcie dużym łukiem ten gabinet w Rotmance!

Gnój przekręt ktory bierze pieniadze z gory-ostrzegam i blagam,nie dawajcie mu pieniedzy jak i ja dalem 4tys zl bo myslalem ze jest bogiem tak potrafi zamotac czlowieka.Jaki lekarz bierze najpierw pieniadze grube pieniadze a pozniej leczy...gnój oszukal mojego tate,w tej swojej lecznicy na Rotmance mozesz leczyc te swoje Kalkazy a nie ludzi-rudera!Dla psow sie nadaje a nie na potajemne zabiegi chirurgiczne jakie tam wykonujesz panie Recki za pare tysi bez fakturki!!!Ostrzegam Was ludzie przed ta osoba...

PRZYŁĄCZAM SIĘ DO OPINI INTERNAŁTOW, ŻE NALEŻY TEGO LEKARZA UN IKAC DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA. SPOTKALA MNIE IDENTYCZNA SYTUACJA JAK NIEKTÓRZY Z INTERN PREZENTOWALI.

Ostrzegam przed tą osobą ( trudno nazwać mi go lekarzem bo w jego przypadku brzmi to zbyt dumnie ).Oszust, który nie waha się wmawiać pacjentom raka i preparować dowody świadczące o tym tylko w celu wyłudzenia dodatkowych pieniędzy.