lekarz Marek Rosowski

Bardzo dobry lekarz. Bardzo dokładny, dociekliwy, stawia trafne diagnozy. Potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe dla pacjenta kwestie. Miły i kontaktowy, sprawny i konkretny. Takich lekarzy powinno być więcej !

ocena wystarczy bez komentarza, nie polecam

ocena wystarczy bez komentarza, nie polecam

zarozumiały, obcesowy, niedokładnie bada

zarozumiały, obcesowy, niedokładnie bada

Bardzo dobry diagnosta,kompetentny i godny zaufania lekarz.

Bardzo dobry diagnosta,kompetentny i godny zaufania lekarz.

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy i rzeczowy, cierpliwie tłumaczący wiele spraw i zagadnień. Poświęca pacjentowi dużo czasu, a to nieczęsto jest spotykane. Leczyłem się już w sumie u kilkunastu lekarzy, Pan Doktor ujął mnie jednak swoją postawą. Zdecydowanie polecam.Lekarz z powołania !

Dr Rosowski nie ma podejścia do pacjenta. Sprawia wrażenie wyniosłego, nieco zarozumiałego. Również kończyłem parę ładnych lat studia, i nie czuję się ani lepszy ani gorszy od nikogo... Nie pozwolił mi dojść do głosu, wkładał mi w usta słowa których nie powiedziałem, wyciągał pochopne, błędne wnioski. Nie zapoznał się z historią choroby, nie zaproponował alternatywnego leczenia, odurzając obecne. Zignorował opinię innych specjalistów, dr hab. i neurologa. Odradzam.

Zignorował opinię innych specjalistów, dr hab. i neurologa.
Odradzam.