lek. dent. Marek Szczepaniak

Chirurg szczękowo twarzowy

Dzis jestem po usunieciu 8mki.Zabieg CAŁKOWICIE bezbolesny i wykonany z pelnym profesjonalizmem!Mimo ogromnego strachu pan dr "obiecal",ze zmienie zdanie na temat rwania zebow po wszystkim-tak tez sie stalo :) Serdecznie dziekuje i polecam!

Świetny lekarz, gotowy zawsze pomóc pacjentom. Gorąco polecam.

Świetny lekarz, gotowy zawsze pomóc pacjentom.
Gorąco polecam.

Nie znam drugiego takiego lekarza, fachowiec niesamowity, wyrywanie zęba nigdy nie było takie przyjemne. Gruchocki Michał

Gruchocki Michał

Polecam na prawdę tego stomatologa;)Usuwałam ósemkę nawet się nie zorientowałam i już było po wszystkim;)Bez strachu i bez bólu;)A

Zdecydowanie nie polecam osobom wybierającym się z małym dzieckiem.W naszym przypadku dziecko miało ząb mleczny zroślak dwójka połączona z trójką.Inny stomatolog skierował nas do tego Pana z racji tego,że ponoć ma podejście do takich małych dzieci (4 latka)i miało być wykonane zdjęcie rentgenowskie gdyż było podejrzenie iż zęby maja wspólny korzeń.Niestety Pan doktor zabrał się od razu za wyrywanie bez znieczulenia bez zdjęcia,bez jakiejkolwiek informacji,że ząb będzie wyrywany i to niestety nie metodą laserową.Totalny brak podejścia do dziecka.Była to moja pierwsza jak i zarazem ostatnia wizyta u tego Pana.Mam tylko nadzieję,że dziecko zapomni o tej wizycie i nie będzie się bało kolejnych ale już nie w tym gabinecie.NIE POLECAM!!!

DO STOMATOLOGA IDE JAK JUŻ MUSZĘ:) ALE DO TEGO PANA CHĘTNIE WRÓCĘ:) MIŁY,KOMPETENTNY:) SKOMPLIKOWANA 8 "WYSKOCZYŁA" SAMA PO LASERZE:) BEZ BÓLU:)BEZ SZARPANIA:) BEZ LĘKU:) POLECAM WSZYSTKIM:)

mogę powiedzieć ze miałam usuwany ząb mąndrosci lewą 8 po wyrwaniu nic nie bolało ani się nic działo tylko miałam uszkodzone wiązki nerwowe , ponieważ miałam stan ropny w zębie i po znieczuleniu jak przestał działać miałam takie drętwe po liczko od środka i dziwne mrowienie w okolicy dziąsła aż przechodziło po całym policzku ,a po za tym mogę śmiało powiedzieć że pan SZczepaniak jest dobrym szpecem w swojej dziedzinie

Fantastyczny specjalista. Nie wiem co mógłbym więcej napisać o kimś kto w moim przekonaniu jest 100% profesjonalistą w każdym calu.

Pan Szczepaniak to naprawde świetny stomatolog.Swoje zadania wypełnia odpowiedzialnie a przede wszystkim dokładnie wytłumaczy co będzie wykonywał.Jęśli usówac zęby tylko u tego pana wszystko odbywa się bezboleśnie.

bardzo dobry stomatolog! bezbolesnie usuwa i leczy zęby!

bardzo dobry stomatolog! bezbolesnie usuwa i leczy zęby!