lek. med. Marek Szczyt

Chirurg plastyczny

3 lata temu miałam u doktora robione odsysanie tłuszczu z okolic brzucha. Efekt jest świetny, wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam!!!!!!!!!!

Miałam korektę nosa...wyjściowo nie miałam tragicznego nosa,lekki garbek...po op wyskoczyła mi kość z lewej strony przez co cały mój nos jest totalnie asymetryczny....może dr ma dobrą koncepcję zabiegu,ale wcale nie potrafi zminimalizować komplikacji...to po to tyle lat oszczędzałam,tyle mies czekałam,żeby mój nos po operacji wyglądał źle. Niech nie mówi,że komplikację stanowią 4 % Jestem tym zniesmaczona i zdołowana.

Niech nie mówi,że komplikację stanowią 4 %
Jestem tym zniesmaczona i zdołowana.

nigdy nie byłem nie chciałbym być klientem tego cwaniaka, oststnio ogladałem program w tv pt. "sekrety chirurgii plastycznej" czy cos w tym stylu, do "doktora" przyszła kobieta, która od wielu lat zmaga się z otyłością,robi wiele żeby schudnąć,ale waga stoi, kobieta jest zrozpaczona...i prosi o pomoc "doktorka"...Wiecie co ten jej powiedział? Przede wszystkim był bardzo nieprzyjemny, odpychający i drwiący...Nie wierzyłem własnym uszom - facet do kobiety, która ze łzami w oczach prosiła o pomoc.." a co pani myśli,ze ja coś za panią zrobię"" kobieta ze absolutnie nie- ona wie ze musi dzilać ale już nie wie jak, wic gośc dalej - widze ze pani chce na mnie odpowiedzialnośc zrzucić, ja czarodziejem nie jestem, kobieta- ze ona wie,żona tylko prosi o pomoc- co można zrobić? kobieta miala łzy w oczach, a koleś parszywy po prostu odprawił ją z kwitkiem, powiedział ze musi jeszcze bardziej sie starać, bez żadnego wywiadu lekarskiego, bez obejrzenia kobiety,nawet nie powiedzial- co znaczy bardzij się starać. To jest lekarz, to jest śmieć..

jestem po operacji nosa u dr.Szczyta, jestem bardzo niezadowolona, uwazam ze doktor bardzo sie pogorszyl, odwala robote, drugi raz bym napewno nie zdecydowala sie na tego specjaliste. moj nos owszem jest mniejszy ale jego koncowka jest duza , kulfonowata i na dodatek nosek jest lekko krzywy, niemoge sie doczekac kiedy pojde na wizyte poopercjna, taka zawsze jest po 6 miesiacach po operacji. mialam powiekszac sobie piersi ale absolutnie nie u tego lekarza tym razem.pozdrawiam

bylem u Doktora Szczyta na konsultacji w sprawie korekty nosa , niestety poczulem sie nie zbyt dobrze potraktowany , pewnie jest dobrym lekarzem ale po rozmowie z nim nie czulem jakies chemii ,ktora powinna byc miedzy lekarzem a pacjentem zwlaszcza w chirurgii plastycznej... wybralem inna warszawska klinike , mysle ,ze pan dr Szczyt jest troszke przereklamowany nie mniej jednak nie kwestionuje jego umietnosci i wiedzy.

Przykro jest mi pisac ten komentarz, bo z poczatku bylam z wyboru dr. Szczyta bardzo zadowolona. Konsultacja byla sympatyczna, pobyt w klinice jak urlop, a i efekt zabiegu swietny. Niestety, informacji nt. jak postepowac po operacji nie otrzymalam wlasciwie zadnych, na skutek czego 2 tyg. po zdjeciu gipsu zlamalam sobie chrzastke z przesunieciem podczas zwyklego czyszczenia. Chociaz czulam dyskomfort, gdy chrzastki przesuwaly sie, a asymetria byla widoczna, przez pierwsze pol roku doktor nie chcial nawet ze mna rozmawiac, po czym stwierdzil, ze musze poczekac jeszcze pol. Po dwoch latach, kiedy stawilam sie na operacje w umowionym terminie, po zrezygnowaniu z planow na wakacje i wydaniu pieniedzy na wszystkie badania, doktor zwyczajnie odeslal mnie do domu, stwierdzajac, ze gdybym byla z jego rodziny, bylabym juz dawno za drzwiami (!). Mowiac o innej pajentce krecil tez palcem przy glowie, sugerujac, ze glupia lub wariatka. Po trzech latach w koncu zgodzil sie na operacje (bynajmniej nie nieodplatna), po ktorej znow niestety mam powiklania. Mieszkam za granica, wiec moglam kontaktowac sie z klinika tylko mailowo i telefonicznie, i do tej pory na postawie zdjec, ktore wyslalam, uslyszalam, ze zmiana, jaka sie u mnie pojawila, to siniak, tradzik, a nawet plama starcza (mam 27 lat :-) ), a w kazdym razie nic wspolnego z zabiegiem (co jest oczywista nieprawda) oraz nagane od recepcjonistki 'a po co pani ruszala'. Po pol roku nadal czuje bol, a szpecace przebarwienie nie znika, i nikt, a juz zwlaszcza dr Szczyt, nie potrafi lub nie chce powiedziec mi z czego to wynika i co moge z tym zrobic. Opinia moja jest wiec niestety taka, ze chociaz rzeczywiscie nie odmowie doktorowi zrecznej reki i wyczucia jesli chodzi o sam zabieg, to opieka pooperacyjna, zwlaszcza w razie komplikacji, wola o pomste do nieba, a pod pozorami serdecznosci doktor swoje pacjentki chyba tez niebardzo szanuje.

Witam! W styczniu spełniłam swoje marzenia ,właśnie u dr.Szyta zoperowałam sobie nosek i odstające uszka. Efekt piorunujący zupełnie nie spodziewałam się aż takiej zmiany ,rewelacja nosek prześliczny a uszka dolegające do głowy Naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym Dr.Szczyta

Witam!
W styczniu spełniłam swoje marzenia ,właśnie u dr.Szyta
zoperowałam sobie nosek i odstające uszka.
Naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym Dr.Szczyta

Komfort, bezboleśnie, miło- powiększenie i podciągnięcie biustu. małe blizny po roku. Polecam

Po urodzeniu 3 dzieci mialam opadniety BIUST i niesamowita roznice piersi ok 5cm.DR.MAREK SZCZYT dokonal cudu piersi zostaly podniesione zmniejszone z miseczki E na C.Poprostu powrocila mi chec do zycia ,ubierania super ciuszkow na ktore jeszcze do niedawna moglam z zalem jedynie popatrzec.Czuje sie mlodziej i wszyscy dookola tak twierdza:)lekarz milutki kompetentny,potrafi rozladowac napiecie przed operacyjne.POLECAM GORACA !!!!!

Robiłam u dr Szczyta całkowitą korekcję nosa. Operację miałam rok temu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Obsługa w klinice fantastyczna, doktor bardzo konkretny, rzeczowy, sympatyczny. W 100% polecam dr i jego klinikę.