lekarz Marek Szpringer

Radiolog

Polecam z czystym sumieniem w 100% chodze do niego juz ladnych kilka lat, prowadzil moja ciaze, nie mam zadnych zastrzezen. Mily, kompetentny, nigdy sie nie spieszy, spokojnie tlumaczy, a przede wszystkim zawsze wesoly i usmiechniety.

Lekarz Marek Szpringer prowadził moją pierwszą ciążę, była potrzeba i skierował mnie do innego lekarza w Katowicach, zadzwonił osobiście do lekarki i poprosił o przejęcie mnie do Niej. Bardzo mi pomógł. Zawsze uśmiechnięty i miły. Szybko są u pana doktora wyniki cytologii.Zawsze jest dużo kobiet w poczekalni,ale plus jest taki ,ze nie trzeba się umawiać na wizytę.Jak się wię o której chodzić to się nie czeka w kolejkach ;)

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Sympatyczny i kompetentny. Leczy się u niego prawie cała żeńska część mojej rodziny.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Polecam na 100%.

Dla mnie był nieuprzejmy.A jego zarty byly dla mnie niesmaczne.Nie polecam.

Dla mnie był nieuprzejmy.A jego zarty byly dla mnie niesmaczne.Nie polecam.

Pan Marek jest ginekologiem a nie radiologiem. Radiologiem jest Beata Szpringer. Zanim Państwo wyrażą opinie o danym lekarzu, proszę sprawdzić czy dane się zgadzają.

SUPER lekarz, świetny specjalista i do tego bardzo sympatyczny, polecam!!!

SUPER lekarz, świetny specjalista i do tego bardzo sympatyczny, polecam!!!

Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, Polecam Wszystkim Panią :)

Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, Polecam Wszystkim Panią :)