dr n. med. Marek Szymański

NIE POLECAM! Tej placówki nawet nie można nazwać kliniką, a pokoi gabinetami. Wszędzie śmierdzi papierosami, pokoje brudne. Do tego zero prywatności i intymności. Brak kometencji, Pani w rejestracji głośna mówi przy wszystkich pacjentach o leczeniu. Za każdym razem inna kwota za wizytę, mimo, że jej przebieg taki sam. Na początku stwarzanie pozorów profesjonalnego podejścia, potem jest coraz gorzej. Leki sprzedawane na miejscu bez jakiegokolwiek potwierdzenia, zwolnienia lekarskie wypisywane na innego lekarza. Recepty zawsze na 100%, jak pytałam dlaczego nie mogę dostać na zniżkę bo przecież mi się należy, uzyskałam odpowiedź, że lekarzowi skończył sie limit na zniżki. Brak słów. Do tego notoryczne opóźnienia o 2-3 godziny. Lekarz przyjmuje w dwóch pokojach równolegle, wiec na fotelu musiałam czekać nieraz po 30 min, a personel co chwile wchodził do tego pokoju nie zważając, że jestem rozebrana. Uciekliśmy stamtąd z mężem. A wszystkim zainteresowanym radzę omijać to miejsce. Pozdrawiam serdecznie :)

Jest to najlepszy lekarz jakiego znam. Nikt tak kompletnie nigdy mi nie wytłumaczył na czym polega moja choroba. Wizyta u niego trwa nawet godzinę i przez ten czas docent tłumaczy na czym polega choroba, czy sa efekty czy nie, co trzeba zmienić, co sie stanie gdy...Dosłownie mowi o każdym szczególe co bardzo z mężem doceniamy. Wizyty nie są moze jakieś super tanie, ale na pewno warte swojej ceny,bo nie znam żadnego innego lekarza z tak ogromna wiedza. Do tego jest miły i potrafi wesprzeć w chorobie mimo,ze choroby te są dla niego codziennością. Traktuje każdego indywidualnie i zależy mu na pacjencie. Nigdy nie zmienię ginekologa. Polecam szczególnie kobietom starającym sie o dziecko.

U docenta leczyliśmy się 3 lata, teraz jestem w 22 tygodniu ciąży, fakt może nie jest tanio, ale jak bym miała wybierać poatorzyłabym to jeszcze raz. Ceny wynikają również z cen leków, na które nie ma dofinansowania, ale to już nie wina lekarza.... przez te 3 lata przeszłam etap leczenia policystycznych jajników, 3 inseminacje i na końcu in vitro, które udało się za pierwszym razem, później problemy z progesteronem, który kompletnie się nie ruszył więc tylko dzięki opiece docenta jestem w 22 tygodniu...

Najgorszy lekarz jakiego znam.Niemiły,złośliwy,nie polecam nikomu.

Najgorszy lekarz jakiego znam.Niemiły,złośliwy,nie polecam nikomu.

switny fachowiec, polecam starającym sie o dziecko, profesjonalny, cierpliwy. Obsluga bez zarzutów.

Nie polecam, chyba że chcecie wydać kupę Kasy przy mizernym efekcie. Pan Doktor wyznaje jedynie jedną zasadę - kto smaruje ten jedzie.

Nie polecam, chyba że chcecie wydać kupę Kasy przy mizernym efekcie.

Pan Doktor wyznaje jedynie jedną zasadę - kto smaruje ten jedzie.

Najlepszy w.swojej dziedzinie . ja ginekologa juz nie.zmienie. dzieki niemu mam dzieciatko.

Zdecdowanie polecam tego fantastycznego lekarza!! Nie zamieniłabym na żadnego innego! Co prawda czasem na wiztę trzeba poczekać, ale jeśli zależy komuś na takiej profesjonalnej opiece to czekałabym nawet i do rana! Bardzo dokładnie opowiada o tym co się dzieje, jakie będzie leczenie i jakie są szanse, oczekiwane efekty. Poświęca bardzo dużo czasu na każdą pacjentkę. Mam pełne zaufanie i poleciłabym każdej kobiecie/parze!

A ja dzięki panu doktorowi jestem mamą bliźniaków już prawie czteroletnich. Bardzo polecam ,co prawda wizyty słono kosztują ale efekty widać

świetny lekarz, dzięki niemu za 4 miesiące zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Miły personel. trzeba troche poczekać na wizyte ale warto. jest rewelacyjny i ma ogromna wiedzę. polecam