Jeśli ktoś jest choć odrobinę inteligentny to zapewne pomyśli sobie: komu się chce wchodzić na taką stronę, żeby bronić niczym adwokat jakiegokolwiek lekarza przed postawionymi mu zarzutami, tu wchodzą wyłącznie osoby, które chcą ostrzec innych przed praktyką danego lekarza lub gorąco polecić i są to osoby albo skrajnie zadowolone lub skrajnie zawiedzione i to te skrajne emocje sprawiają, że jesteśmy zmotywowani by dodać tu swój wpis, poza tym wydaje mi się, że opinie często mogą być pisane przez samych lekarzy, taki automarketing...

przez samych lekarzy, taki automarketing...

Skoro nie widziała Pani efektów i była niezadowolona, trzeba było zmienić lekarza, tym bardziej jeżeli uważała Pani, że lekarz nie zajmuje się Pani problemem kompleksowo. Żaden lekarz prowadzący prywatną praktykę lekarską nie postępowałby w opisany przez Panią sposób, bo szkodziłby sobie samemu. Cała ta opinia jest stekiem bzdur napisanym chyba przez jakąś maniaczkę. Jestem pacjentką dr Tomczaka i uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, zna się na tym co robi. Jest cierpliwy, wyrozumiały, uprzejmy. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam

Proszę Państwa. Zdecydowanie po nie polecam. Lekarz, ze tak powiem "zlewczo" podchodził do mojego problemu, pomimo próśb oraz upomnień. Straciłam sporo czasu i pieniędze, nie będąc w pełni zadowoloną z efektów, wynikiem czego jest brak zaufania do tego lekarza. Co najbardziej mnie zraziło to NIESŁOWNOŚĆ tego lekarza, np. odnośnie cennika usług; po wykonanym zabiegu życzył sobie więcej aniżeli się wcześniej umawialiśmy lub żądał dodatkowej opłaty w czasie świadczenia pojedynczej usługi, mimo, iż wcześniej żadnej mowy o tym nie było. Lekarz uzasadniał to tym, iż międzyczasie robią się nowe zmiany, natomiast stare zmiany wciąż były widoczne... pomimo, że miały być usuwane do skutku za jednorazową opłatą. Liczba zabiegów też miała być wg tego pana konkretna, tymczasem uległa wielokrotnemu zwiększeniu. Jeden zabieg trzeba było poprawić, bowiem lekarz jak zwykle się nie przyłożył i przeoczył zmianę. Żeby było śmieszniej wciąż źle to wygląda i czuję, że bede musiala po raz kolejny poddać się zabiegowi, bowiem niepokojąca zmiana wciąż nie znika, wręcz jest coraz to bardziej widoczna, pomimo upływu wielu miesięcy i zapewnień doktora, że zniknie. Na gołe oko widać, że jest coś nie tak. Poprawki oczywiście lekarz ten robi za darmo,w ramach poprzedniego zabiegu, ale już po wszystkim okazuje się, że niekoniecznie... kolejną irytującą cechą tego pana jest NIEDYSPOZYCYJNOŚĆ, w obliczu której wizyty u tego lekarza są bardzo rzadkie lub wogole do nich nie dochodzi pomimo, iż się za nie zapłaciło.... Doktor nie podchodził do mojego problemu poważnie, zbywając mnie, nie naprowadził mnie na to jak skutecznie ZAPOBIEGAĆ mojej dolegliwości, do czego musiałam dochodzić sama, jak również nie pomagał mi w sytuacjach kiedy chciałam kompleksowo podejść do swojego problemu, probując udać się na konkretne badania. Pomimo, iż wcześniej wielokrotnie obiecał mi, że pomoże, wypisując mi odpowiednie skierowanie, wycofywał się w sposób bardzo nieelegancki, wręcz cyniczny, w wyniku ktorego poczułam sie urażona, z czym już nieraz się u tego pana spotkałam w przeciągu ponad 2 lat, podczas ktorych miałam z tym panem przyjemność... o te 2 lata za długo, czas na zmiany. Pozdrawiam!

Beznadziejny lekarz, uciekł z miasta i zaszył sie na wsi żeby z ludzi ściągać kasę.

Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście do problemu medycznego, doskonałe zabiegi, cierpliwy, wyrozumiały, taktowny. Polecam.

Lekarz znakomity.Znalesc takiego to jak szukanie igly w stogu siana.Zadzwonilam do tego lekarza bedac w Szkocji bo tu mieszkam z pytaniem ktore nie dawalo mi spokoju.Pan dr.Tomczak udzielil mi informacji ktorej nie moglam znalesc w internecie.Bylam zaskoczona ze dr udzielil mi fachowej porady przez telefon nie biorac za to ani centa.Byl bardzo mily i wszystko wytlumaczyl.Bardzo panu dziekuje panie doktorze!Polecam wszystkim!!

Jestem wieloletnia pacjentka dr Tomczaka. Tak oddanego pacjentom, profesjonalnego, cieplego, empatycznego doktora nie udalo mi sie spotkac dotychczas. Ma ogromna intuicje i zdolnosci, ktore trudno opisac, ale to jest wlasnie to cos, co budzi zaufanie, wiare i nadzieje na dobry stan zdreowia. Robi doskonale zabiegi medycyny estetycznej, o czym przekonalam sie osobiscie, chcac poprawic swoj wyglad juz kilkakrotnie.