dr Maria Gajewska

W trakcie ciąży zmieniłam lekarza właśnie na panią doktor i dopiero wtedy poczułam się w pełni bezpiecznie. Podczas wizyt dr Gajewska cierpliwie tłumaczyła i rozwiewała moje wszelkie wątpliwości oraz wytrzymywała to, że byłam niełatwą pacjentką Dzięki niej mój synek pojawił się bezpiecznie na świecie. Polecam

Dzięki niej mój synek pojawił się bezpiecznie na świecie. Polecam

Kompetentna, spełnila moje oczekiwania.

Kompetentna, spełnila moje oczekiwania.

Przede wszystkim cudowny człowiek. Pani doktor Gajewska kojarzy mi się z najpiękniejszymi chwilami jakie przeżyłam w życiu. Pragnę serdecznie podziękować Pani doktor za opiekę i pomoc w przyjsciu na świat moich dzieci.

Goraco polecam panią Gajewską jest to lekarz który w 100% jest z powołania. Urawowała mnie i moje dziecko gdzie nie dawała mi żadnych szans że tą ciąże donosze o jednak i była zdrowa. Wyprowadziła mnie bez szpitala. W pelni jej ufam jak nikomu innemu.Jeszcze raz gorąco polecam.

Zdecydowana,fachowa,wirygodna,zrozumiała.

Zdecydowana,fachowa,wirygodna,zrozumiała.

Rewelacja !!! Pani Gajewska pomogła mi zajść w ciąże w czasie krótszym niz 3 mce , bez dodatkowych badan wymyslanych non stop przez Jaskolskiego...Czujnie i empatycznie prowadzi moja ciąze i ma na uwadze stan portfela pacjenta. Proponuje rózne rozwiazania , tłumaczy kwestie i jest bardzo delikatna i uprzejma ! Super lekarz , swietna kobieta ! Polecam z całego serca !!!

Pani Gajewska była moim pierwszym lekarzem ginekologiem - jej podejście do młodych osób bardzo mnie urzekło. Jest niezwykle miła i uprzejma, rozładowuje swoją osobą napięcie i sprawia, że zażenowanie czy wstyd kompletnie ulatują. Jak najbardziej mogę polecić jej usługi!

Jak najbardziej mogę polecić jej usługi!

Dr.Gajewska to dla mnie wielkie prostactwo i pospólstwo.Lekarz, który jak nikt potrafi ośmieszyc i poniżyć kobietę.Za nic ma godność pacjentki a jej diagnozy pozostawiają wiele do życzenia. Przestrzegam Drogie Panie!!!

Dzieki niej żyje moja córka... cóż więcej mam napisać... nie ma słów w sercu i umyśle matki, ktróe oddawałyby wdzięcznosc i szacunek...

Nie miałam okazji być pacjentką tejże pani w gabinecie prywatnym, jednakże miałam z nią do czynienia na oddziale ginekologicznym w pilskim szpitalu. Miałam o niej neutralną opinię, ale kiedy ta pani przyszła na obchód wieczorny całą neutralność szlag trafił, ponieważ nie zważywszy na obecność innych pacjentek na sali, pani ta obcesowo potraktowała moją intymność, podczas rutynowego wglądu w wkładkę, odkryła mój koc w taki sposób, iż intymne części mojego ciałą mogły obejrzeć nie tylko pielęgniarki, które były z nią na wizycie, nie tylko współlokatorki na sali, ale także wszyscy Ci, którzy akurat przechodzili korytarzem. Trauma pozostała, a ta pani już nigdy mnie nie dotknie, Tyle.