lekarz Maria Iwanowska

Pierwsza wizyta patronażowa Pani Doktor i... natychmiast z żoną podjeliśmy decyzję o zmianie pediatry. Nie wzbudziła naszego zaufania. Irytowało ją, że zadajemy konkretne pytania, na które nie potrafiła rzeczowo odpowiedzieć, a jej opinie były niepewne. Podczas wizyty kilkarotnie wspomniała o ciezkich chorobach i przypadkach śmierci dzieci, co zupełnie nie jest potrzebne początkującym i lekko wystraszonym rodzicom. Nie zawierzyłbym swego dziecka temu lekarzowi przy poważnej chorobie.

Dr Iwanowska to chyba najgorszy lekarz w Zielonej Górze. Stawia błędne diagnozy, nie potrafi leczyć. Wypisałam synka z przychodni, bo nie wiem jak to wszystko by się skończyło. Polecam gorąco dr. Gryszko i M. Sędziak!!!

dziwie sie tym wypowiedziom negatywnym a raczej złosliwym.Ja mam dobre odczucie z kontaktu z panią doktor.Na NFZ to i tak duzo!

Witam, p. Iwanowska poświęca naszemu dziecku dużo uwagi, pamięta go jako pacjenta, pamięta że był dwa razy w szpitalu, miał zapalenie płuc, podejrzenie alergii, uczulenie na lek, jest sympatyczna i moim zdaniem kompetentna. Potrafi znaleźć rozwiązanie oraz doradzić. Za każdym razem kiedy prosimy o jakieś skierowanie to je otrzymujemy bez żadnych problemów. Jedyną rzeczą którą życzyłbym sobie aby pani Iwanowska poprawiłaby to jest głębsze wytłumaczenie choroby, objawów. Otrzymujemy informacje ale aby się dowiedzieć więcej to muszę dopytać. Gdy dopytam to otrzymam wyczerpującą informację. Wzbudza zaufanie. Tak, z czystym sercem polecam. ...

Dodatkowo mogę powiedzieć, że w kilku przypadkach skorzystaliśmy z możliwości kontaktu telefonicznego. Poprosiliśmy o radę na konkretny temat w sprawie naszego dziecka i ją otrzymaliśmy. Nasz synek ma 10 miesięcy i jesteśmy zadowoleni z opieki p. Iwanowskiej.
Pozdrawiam

Stawia błędnie diagnozy, leczy dziecko na oślep, przepisuje leki na które dziecko jest uczulone,bada dziecko w zimnym pomieszczeniu zaraz po zamknięciu okna, żałuje skierowania na dodatkowe badania, nawet gdy one są potrzebne - na pewno nie polecam!!!

kiedy przyszlam do niej na wizyte patronarzowa z malenstwem bardzo dziwnie i nieprzyjemnie patrzyla na mnie gdy rozmawialysmy o szczepieniach a kiedy powiedzialam ze wybieram bezplatny program szczepien potraktowala nas jak jakis biedakow i nieposzanowanie zaczela opowiadac jakies herezje dotyczace tych szczepionek ... ze sa koreanskie za 7 zl i ze sa skutki uboczne itp po prostu kobieta patrzy na kase a nie na to aby pomoc i udzielic normalnej wizyty. a w ogole zaczela kwestionowac moje postepowanie z moja kruszynka twierdzac ze nie umiem obchodzic sie z moim dzieckiem .jak dla mnie to nie jest eobry lekarz !!

pierwsze wrażenie bardzo dobre bardzo miła osoba niestety im poważniejszy problem tym pani doktor mniej miła i zainteresowana małym pacjentem jeśli z dzieckiem jest wszystko ok to na kontrole jak najbardziej w innym wypadku lepiej nie

Nam powiedziała, że ma 5 min na pacjenta... Pieprzę lekarza, który ma 5 min dla mojego dziecka, ale jak komuś to nie przeszkadza to śmiało... A i była pewna, że naszemu dziecku ropieją oczka - skąd ten pomysł? Nie wiem do dziś.

Bardzo miła i zawsze mozna na niej polegac, dobrze podchodzi do dzieci.Polecam wszystkim mama

Szczerze polecam!!. Dobry fachowiec!!! Osobiście korzystam z leczenia mojego dziecka. Jestem zadowolona.

Szczerze polecam!!. Dobry fachowiec!!!

Osobiście korzystam z leczenia mojego dziecka. Jestem zadowolona.