dr n. med. Maria Janucik-Gacuta

Traktowanie pacjenta jak samochodu na taśmie produkcyjnej. Z bólem brzucha w okolicach mostka pani doktor położyła mnie do szpitala na przydatki twierdząc, że tak wysoko ból promieniuje. Zrobiono oczywiście badanie i usg, które nie wykazały choroby przydatków. Ale Pani doktor to nie zraziło i przepisała mi leki na przydatki- w tym antybiotyki. Badanie niedelikatne, nie chce rozmawiać z pacjentem, a tym bardziej go słuchać. Okazało się, że miałam chorobę TRZUSTKI! Badania laboratoryjne zrobiłam sama prywatnie. Ale ze szpitala pani doktor nie chciała mnie puścić, by dostać zwrot pieniędzy z NFZ.

Chodzilam do niej w ciąży . Pewnie z powodu wielu pacjętów nie pamięta o lekach przypisywanych . Bardzo trudno się dodzwinić do niej . Nie dała mi konfortu jako zaufany lekarz rodziłam z tego powodu prywatnie .Nie polecilabym jej poprostu balam się z nią rodzić . To tylko moja subiektywna opinia .Pozdrawiam

Byłam u niej pierwszy raz i nie zachwyciła mnie. Wizyta trwała 10minut, pani doktor nie zrobiła żadnego wywiadu. Wizyta kosztowała 100zł, więc nie wiem skąd te ceny 50zł. Jeśli chodzi o badanie to było w miarę delikatne i w sumie czułam się w miarę komfortowo. Nie wiem czy pójdę drugi raz do niej.

Pani doktor ma dużo pacjentek, stąd czasami mało czasu (ale umówione wizyty są długie i dokładne), a to dlatego że naprawdę się przejmuje, każdemu chce pomóc i nie potrafi odmówić. Kobieta wypełniająca swoje powołanie, kochająca swoją pracę. Specjalista godny polecenia. Warto poczekać w kolejce i wybaczyć brak czasu, bo trafiamy w dobre ręce. Zresztą kolejki w gabinecie same mówią za siebie.

Jest super lekarzem.Miła ,kompetentna,poświęca duzo czasu pacjentce .Polecam bardzo.

pierwsza wizyta - 80 zł, każda następna - 50 zł

pierwsza wizyta - 80 zł, każda następna - 50 zł

bardzo fajna lekarka, kompetentna i życzliwa

bardzo fajna lekarka, kompetentna i życzliwa

Zawodłam się.Badanie było niedelikatne.Miałam w trakcie zażywania wypisanych leków watpliwości,wystapiły niepokojące objawy i nie mogłam skontaktowac sie z p. doktór.Rano mówi ,zeby nadal brac lek ,wieczorem -nie brać.Jest bardzo zajęta i w razie jak coś idzie nie tak nie można z nią porozmawiac.Rozumiem ,ze może byc zajętą ,ale powonna powiedziec kiedy bedzie mozna porozmawiac a nie zbywac i kazac przyjśc za ileś tam dni na chybił trafił,okazujac przy tym zniecierpliwienie .Boję sie teraz dzwonic ,bo znowu bede intruzem,ale bede musiała jakoś ustalić termin wizyty.P. doktór ma za dużo pacjentów i widocznie niektórych nie traktuje powaznie,boję sie jakie będa tego skutki.Córkom swoim na pewno nie polecę .

Dr Gacuta jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Dzięki niej mam wspaniałego synka (lecząc sie u innej ginekolog czekałam na niego bezskutecznie 4 lata). Cudownie zajmowała sie mna podczas ciąży, była również przy porodzie, mogłam zadzwonic do niej o każdej porze dnia i nocy, przez co czułam się bezpiecznie. Pomimo tego że chodziłam do niej prywatnie zrobiłam dla mnie więcej niż powinna, zreszyą wizyty nie są drogie(poprzednio płaciłam 2 razy tyle za wizytę). Poprostu ginekolog lekarz na świecie!

Świetny doświadczony lekarz.Wzbudza zaufanie, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.