lekarz Maria Kiersnowska

Neonatolog, Pediatra

Beznadziejny lekarz. Nie potrafi zdiagnozować głupiej TRZYDNIÓWKI i wali 4-miesięcznemu niemowlakowi silny antybiotyk twierdząc, że może będzie trzeba dołożyć drugi. Jest nieprzyjemna, niemiła i niedoświadczona. Zatrzymała się na etapie sprzed 20 lat. Nawet w szpitalu personel ją odradza. Jak dla mnie stara niereformowalna prukwa!!!

Ja miałam przyjemność poznać panią doktor w szpitalu, bo rodziłam w Skarżysku kilka miesięcy temu, ale mieszkam dość daleko, dlatego nie chodzę z dzieckiem do dr Kiersnowskiej, chodzimy do swojej przychodni, ale tam to nawet z kataru dziecko leczy się ponad miesiąc, a też jest tak że lekarz karze przyjść za tydzień na kontrolę, po czym okazuje się że jest na urlopie i będzie dopiero za 2 tygodnie, panią dr Kiersnowską polecono mi zupełnie przypadkiem bo na zakupach, ale mam zamiar się do niej wybrać, mimo że to kawałek drogi, bo przecież maleństwo jest najważniejsze!!!

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą.Jestem pod wrażeniem podejściem do dzieci i troski o nie.Cieszę się,że moje dzieci są w dobrych rękach.

uwazam ze pani maria jest godna polecenia innym,nas zawsze przyimie o kazdej godzinie i porze nie ma roznicy czy to dzien czy to noc,nawet w swieta przyimie jesli jest taka potrzeba w koncu dziecko najwazniejsze.

JESTEM MAMA 4,5 LETNIEGO DZIECKA OD POCZĄTKU JEZDZIŁAM DO PANI DOKTOR KIERSNOSKIEJ!!! FAKT DLA MATEK MOŻE NIE JEST ZA MIŁA ALE TU PRZECIESZ NIE CHODZI O NAS TYLKO O ZDROWIE NASZYCH DZIECI! MOGE ZAWSZE LICZYĆ NA JEJ FACHOWA POMOC I DUŻA WIEDZĘ!!! DZIEKUJE PANI DOKTOR ZA WSZYSTKO CO PANI ZROBIŁA DLA MOJEGO DZIECKA!!!

JESTEM MAMA 4,5 LETNIEGO DZIECKA OD POCZĄTKU JEZDZIŁAM DO PANI

Trafiłam do pani doktor pewnego razu z 4 letnią córką ,ujmuje rodziców pewnie tym ,iż po wizycie płatnej jest wizyta kontrolna nie odpłatna .Pani doktor bombarduje dzieci lekami co wizyta je zmienia ,mojej córce zaleciła co wizyta inne ,nadmienię ,że były to między innymi trzy antybiotyki oczywiścię w odstępach czasowych i preparat od grzyba ,straszy rodziców szpitalem .Córka wzięła jeden antybiotyk przepisany przez panią doktor syropy i to by było na tyle po prostu ją okłamałam ,że podawałam wszystko co przepisała.Rodzice myślcie co podajecie małym dzieciom .Jestem przerażona tą panią doktor i tym jaką ilość leków potrafi zaaplikować tak małym organizmom zdecydowanie nie polecam opamiętajcie się,chemia to nie panaceum na wszysko.

Byłam z moim dzieckiem na kilku wizytach u pani Kiersnowskiej i mimo wszystko nie polecam tego lekarza.To prawda,przyjęła mnie w niedzielę,kiedy trudno było mi się umówić z innymi lekarzami.Prawdą jest też,że w ramach opłaty 70 zł.( 80 zł.w sobotę lub niedzielę)wyznacza też wizytę kontrolną.Mogłam też liczyć na telefoniczną konsultację.Pani Kiersnowska zraziła mnie jednak do siebie swoim sposobem bycia.Bardzo źle traktuje matki nie karmiące piersią.Pozwala sobie na bardzo niewybredne uwagi z tego powodu. Ma też tendencję do wyolbrzymiania problemów.Nie tłumaczy dokładnie swoich zaleceń,gdy starałam się o coś dopytać, reagowała nerwowo.Mam zastrzeżenia do Jej kompetencji- nie kazała mojemu małemu dziecku podawać witaminy D3,a zaleciła witaminę K,mimo, że jest karmione piersią.Jej zdaniem dziecko powinno być noszone cały czas, oprócz czasu kiedy śpi.Proszę matki, które cały dzień same zajmują się dzieckiem, by spróbowały dostosować się do tego zalecenia :)

zależy Jej na wyleczeniu pacjenta.Rozumie dziecko i rodziców. Parę lat temu miałem chore niemowlę.Bałem się iść na pogotowie bo tam nie wiedzą jak postępować z takim maleństwem. Przyjęła nas chociaż to był 1 listopada.

żeby tacy lekarze pracowali w przychodniach!cudowny człowiek i bardzo kompetenty lekarz!!!

jestem pacjętką (a raczej sa nimi moje dzieciaki)od kilku lat. wiem że mogę liczyć na panią doktor o każdej porze dnia i nocy (sprawdziłam raz z synkiem, pani Maria wybudzona o 3-ciej nad ranem przyjęla nas), i tylko dzięki niej konieczność takich wizyt już mnie nie dotyczy bo pani doktor za każdym razem uczy mnie jak i co robić żeby skutecnie i szybko pomóc maluchom. największy plus to doświadczenie, oraz to że cały czas zdobywa wiedzę i jest otwarta na nowości. zdecydowanie polecam!!!!