Maria Krzysztofik

padni doktor zupelnie nie potrafi zdiagnozowac choroby, kiedys stwierdzila ze mam zapalenie tchwicy co bylo nie prawada... nie polecam

Jestem mamą 9 miesięcznego synka.Pani dr Krzysztofik jest fantastycznym lekarzem, który potrafi wytłumaczyć młodej mamie co i jak,żeby nie dała sie zwariować.Takich lekarzy ze świeczką szukać!

Pani doktor leczyła mojego syna a ma juz 26 lat i jak bedzie miał swoje dzieci to spokojnie ich zdrwie może oddać w ręce pani doktor.dzięki Pani Doktor mój syn wyleczył się z astmy i alergii.

Świetny lekarz, uprzejmy i rzeczowy. Często, z powodu ilości chorych zostaje po godzinach i pomaga za darmo. Przepisywane leki są zawsze sprawdzone, ponadto p. doktor wyszukuje tańsze odpowiedniki, wiedzac, ze nie każdego stać w dzisiejszych czasach na niektóre leki.

wspaniała Pani doktor!!!kompetentna i rzeczowa!!!moja córa ją uwielbia:)

wspaniała Pani doktor!!!kompetentna i rzeczowa!!!moja córa ją uwielbia:)

Wspaniała lekarka. Prowadzi dwójkę moich dzieci. Zawsze poprawnie zdiagnozuje chorobę, doradzi. Mój syn ją uwielbia. Chodzimy do Pani Dotor z przyjemnością nawet w chorobie;)))