lekarz Maria Litarowicz

jestem bardzo zadowolona z pomocy pani dr, dziwi mnie to co piszą inne osoby o braku wywiadu, jeśli same wszystko mówiły?? Ale niektórzy pacjenci mają tendencję do bycia mądrzejszymi niż lekarze, którzy lata studiują... leczę się u pani dr od lat, mam problemy hormonalne i jej diagnozy zawsze były potwierdzane przez endokrynologów (a byłam już u kilku). serdecznie polecam!

Pani doktor jest dobrym fachowcem, jako pierwsza po wizycie u kilku innych ginekologów, zleciła badania, zanim przepisała leki. Okazało się, że byłam wcześniej leczona bezsensownie, bo coś co inni uważali za upławy było moją florą bakteryjną.

Taka lekarka to skarb! Po pierwsze ogromna wiedza i kompetencja. Inni lekarze nie wykryli tego, co Ona po pierwszym badaniu. Dokładnie wytłumaczyła na czym schorzenie polega. Do tego ogromne zaangażowanie i empatia z Jej strony. Serdecznie polecam! A nawiasem mówiąc - do co niektórych wypowiadających się na tej stronie - trzeba też być troszkę człowiekiem na poziomie, żeby drugiego inteligentnego człowieka zrozumieć.

Siemka, jestem 19 latka bylam pierwszy raz u ginekologa pierwszy raz i odradzam tej Pani. nie miła, niedelikatna. odradzam!!

jakaś masakra, rzekoma pani doktor potraktowała w sposób jak dla mnie dosyc karygodny!!Mimo mojego młodego wieku(21) nie jestem juz dzieckiem lub nastolatką która nie ma pojęcia po co przychodzi się do ginekologa a pani doktor właśnie tak mnie potraktowałą jak jakas smarkulę albo osobę nie do końca mądrą.Wogóle masakra! zero rozmowy..a badanie tragedia!! zero delikatnosci,zyczliwosci..i te cmokanie!! cały czas cmokała i kręciła głową bo za wysoko się połozyłam na fotelu i za mało rozchyliłam nogi!!to ze ona robi to codziennie to nie znaczy ze ja codzinnie chodze do ginekologa!! NAPRAWDE TRAGEDIA!!!!ja akurat nie byłam skrępowana bo nie pierwszy raz byłam u ginekologa ale jakby trafiła na jakas młodą wrazliwą kobietkę to może mialaby uraz.Z resztą naprawde zero delikatnosci.badanie nawet mnie bolało!!i krecila tym urzadzeniem nie jak w czyjejs kobiecosci tylko nie wiem..w jakims worku!!ZENADA

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, dzieki Niej mogę mieć dzieci...

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, dzieki Niej mogę mieć dzieci...

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu stawia błędne diagnozy nie polecam tej pani tylko straszy ludzi ze jest cos nie tak a u drugiego lekarza sie okazuje ze wszystko wporzadku jest nie uprzejma nic nie mowi wprost owija w bawelne