dr n. med. Maria Mrozińska

1,5
1,5

krótko: bardzo niesympatyczna, niemiła, pediatra hahahah - zero podejsciem do dziecka!!!!!!dziecko z wizyty wychodzi zniesmaczone!!!bojące się!!! NIE POLECAM

lEKARZ NIEOCENIONY! bEZGRANICZNIE JEJ UFAM, JEST REWELACYJNA. MÓJ SYNEK OD MALUTKIEGO BARDZO CHOROWAŁ, PRZESZŁAM PRZEZ TYLU LEKARZY, PEDIATRÓW, ALEGROLOGÓW, ITP TO BYŁ HORROR. TERAZ TYLKO DR. MROZIŃSKA I NIKT INNY. jEST SKUTECZNA, ŚWIETNE ROZPOZNANIE, SZYBKIE DZIAŁANIE. MOŻE NIE JEST NAJSYMPATYCZNIEJSZA, NIE GŁASZCZE PO GŁOWIE ALE TO NIE O TO PRZECIEŻ CHODZI PRAWDA??

lekarz nie do okraślenia:-) Żeby było więcej takich lekarzy jak Dr MARIA MROZIŃSKA:-)

Pni doktor bardzo apodyktyczna, wyniosła, traktuje wszystkich z góry. Nie wchodzę w kompetencje, ale mam duzo zastrzeżeń co do jej sposobów rozumienia leczenia dzieci.