Maria Polaczyk

Ortodonta, Stomatolog

P O L E C A M !!! Domowa atmosfera, bezstresowo, fachowo i w przystepnej cenie :)

Polecam Gabinet Polaczyk, bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi,poświęca bardzo dużo uwagi,leczenie przebiegło bardzo sympatycznie i bezboleśnie.Jestem bardzo zadowolony gdyż dziś mam piękne zęby o takich jak zawsze marzyłem.A i koszty całego leczenia nie były aż tak wysokie.Polecam ten gabinet kto ma zamiar założyć aparat stały.Zadowolony Pacjent :)

Dzięki Pani Doktor mogę się wreszcie szeroko uśmiechać. Polecam, ponieważ pacjent traktowany jest bardzo indywidualnie, Pani Doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta, zawsze można liczyć na pomoc w razie problemów w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego. Ceny przystępne i nie wygórowane. Pozdrawiam i dziękuję :D. Pacjentka.