dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Poznalem doktora Grygiela juz 30 lat temu,jako 10-cio latek,po ciezkim wypadku.Dzisiaj,po tylu latach,moge mowic o szczesciu ze wlasnie na niego trafilem.Nie jestem inwalida,a nie mialem wtedy nawet cienia szansy na przezycie,dzieki zaangazowaniu i kompetencji tego najlepszego lekarza jakiego znam.

PAN DOKTOR TO LEKARZ Z POWOŁANIA. ŻYCZYŁABYM SOBIE, ŻEBY KAŻDY LEKARZ BYŁ TAKI JAK PAN DOKTOR, UCZCIWY I ODDANY PACJENTOM.

U Pana doktora leczyłem potarczową amputację palca i jeszcze drugi pogruchotany. Jak leżałem w szpitalu podszedł do mnie indywidualnie po obchodzie i doradził spryskanie pewnym specyfikiem aby nie doszło do zakażenia. Dzisś paluszek jest na swoim miejscu :) Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny za liczne rady. I potwierdzam : Pan Marian Grygiel nie patrzy na zegarek. Sam byłem wielokrotnie świadkiem jak zamiast od 9 - 11 siedział nawet po 13 czasami jak trzeba było. To jest lekarz z powołania!!!

mialem zlamanie obojczyka. w szpitalu w G-dzu zalozono mi nie taki rodzaj usztywnienia jaki mial byc, co dr Grygiel natychmiast zauwazyl i poprawil bledy kolegow z G-dza. Dr Grygiel jest absolutnym przeciwienstwem naszej chorej sluzby zdrowia (tej skorumpowanej i niekompetentnej)-myslalem, ze takich ludzi juz nie ma. pozdrawiam i polecam gorąco.

podzielam opinię poprzedników.Kilka razy bylam u doktora w przychodni (NFZ)i zawsze spotykałam się z zyczliwym przyjęciem i wnikliwa analizą schorzenia. Z moich obserwacji wynika że doktor pozostałym pacjentom poswięcał ilośc czasu i raczej nie czuje się zwiazny godzinami "urzędowania". NIe spotkalam się z negatywna opinią o Doktorze Marianie Grygielu. Wszyscy moi znajomi ktorzy kiedykolwiek sie z nim spotkali maja podobne odczucia.

naprawdę polecam wszyskim dr.Mariana Grygiela wiem że trudno jest się dostać na wizytę, ale warto jest to osoba która naprawdę pomoże,przepisze odpowiednie leki,wytłumaczy chorobę.Należę do doktora już kilka lat i nigdy nie wyszłam z gabinetu źle potraktowana,jest to poprostu super lekarz i wiem co mówię.

Zawsze z uśmiechem wita pacjenta. Skręciłam nogę w kostce, ale doktor znalazł też inną wadę poza tym i zastosował skuteczne leczenie. Byłam wtedy dzieckiem i dzięki jego dociekliwości teraz mogę chodzić bez problemów.

wizyta u tego lekarza jest przyjemnoscia

wizyta u tego lekarza jest przyjemnoscia