lekarz Marian Kyc

Dermatolog

Jest jak każdy jeden dermatolog, z którym miałam do czynienia; sam nie ma pojęcia, co tak naprawdę jest przyczyną mojego problemu. Strzela wybierając kolejne leki mając nadzieje, że „może to zadziała”. Od pozostałych odróżnia go tylko kultura osobista i to, że poświęca pacjentowi dużo czasu, jednak nie sądzę żeby było się czym zachwycać; zachowuje się tak, bo wie, że również od tego zależy ilość jego pacjentów. Generalnie nie polecam, dostaniecie to samo, co od lekarza z NFZu tylko, że w milszej atmosferze, no i wybulicie za wizytę. No chyba, że komuś potrzebna jest pomoc natychmiast to wtedy można do niego pójść.

jeszcze nie do konca mogę ocenić efektywność leczenia zaleconego przez tego Pana ale minął miesiąc od wizyty i część problemów ustąpiła a kolejna część wydaje się ustępować i wygląda, że ogół idzie w dobrym kierunku; obydwie oceny "3" wynikają z wyżej wspomnianego faktu - jeszcze nie skończyłem leczenia; mogę jednak z pewnością napisać, że Pan Kyc wzbudza zaufanie, sprawia wrażenie inteligentnego i patrzącego na problem z szerszej niż przeciętny lekarz perspektywy

lekarz w porządku, leczę się jednak bez skutków, dlatego zostałam odesłana przez dr Kyca do innego specjalisty w celu zdiagnozowania schorzenia pod innym kątem pacjentka

pacjentka

Bardzo dobry lekarz , poświęca mi dużo czasu na wizycie ,jest bardzo uprzejmy,kompetentny,tłumaczy chorobę i metodę leczenia, polecam wszystkim. pacjętka