lekarz Marian Sikora

Choroby zakaźne, Internista

nie polecam ,moze w gabinecie prywatnym jest inaczej

nie polecam ,moze w gabinecie prywatnym jest inaczej

Świetny lekarz.Wyleczył moją żonę z zakażenia wirusem C (zapalenia Wątroby), za co jesteśmy mu b.wdzięczni.Szkoda,że nie pracuje w Cz-wie.JM

Super lekarz-polecam każdemu, kto nie może zdecydować się w wyborze lekarza.Biopsja wykonana rewelacyjnie, bezinteresowny, kopmetentny, bardzo cieszę sie, że trafiłam na leczenie do niego.Szkoda tylko,że Częstochowa nie potrafi doceniać takich lekarzy i muszą szukać pracy w innych miastach.

biopsja wykonana perfekcyjnie, zero bólu i dyskomfortu. świetny lekarz bez dwóch zdań.

To świetny lekarz. Biopsja wykonana perfekcyjnie. Jestem po dwóch terapiach interferonem. Rzetelnie udziela informacji i jest bardzo słowny. To lekarz z powołania. Ks. Krzysztof K.

Przepraszam, pomyliłam lekarza :) dłuższy i konstruktywny komentarz nie jest więc możliwy.

Przepraszam, pomyliłam lekarza :)
dłuższy i konstruktywny komentarz nie jest więc możliwy.

bardzo dobry lekarz i dobry człowiek polecam

bardzo dobry lekarz i dobry człowiek polecam

Lekarz z powołania,biopsja wątroby rewelacja! Z czystym sumieniem życzę każdemu dostać się w ręce takiego lekarza jakim jest Dr. Marian Sikora

Świetny specjalista i dobry człowiek.Polecam wszystkim pana dr.Mariana Sikorę.Biopsję wątroby wykonuje perfekcyjnie. P.N.

P.N.

wizyta trwala ok 5 minut - o nic nie pytano. na pytanie jak brac lek - odpowiedz znajdzie Pani na opakowaniu. troche lipa.

troche lipa.